Міський турнір з боротьби дзюдо

25 марта 2016 | ДОЗВІЛЛЯ | Нет комментариев |

24 березня 2016 року в залі боротьби Охтирської ДЮСШ пройшов міський турнір з боротьби дзюдо серед юнаків та дівчат 2007-2009р.н., в якому прийняли участь 63 учня ДЮСШ. Спортсмени показали високий рівень боротьби, емоції та рівень напруги під час деяких сутичок були вище, ніж на всеукраїнських змаганнях – деякі з охтирських борців цієї вікової групи мають досвід боротьби та досягнення навіть на міжнародних змаганнях.

Переможцями в своїх категоріях стали: Резніченко Анна (24 кг), Мандрика Ангеліна (30 кг), Закаблук Денис (20 кг), Волков Антон (23 кг), Рогальський Владислав (26 кг), Мазкун Володимир (29 кг), Оксанчук Артур (32 кг), Рогальський Богдан (36 кг), Марченко Назар (+36 кг).

Загалом на п’єдестал піднялись 36 спортсменів – переможці та призери в 9 вагових категоріях – і отримали медалі та грамоти відділу молоді та спорту

Охтирської міської ради.

Суддівська бригада на чолі з Меєровичем Ю.М., учасники змагань та їхні батьки вдячні начальнику відділу молоді та спорту Охтирської міської ради Світлані Михайлівні Долгановій за допомогу в проведенні змагань.

На фото: учасники змагань на параді відкриття, фрагмент сутички, переможці та призери серед юнаків до 20 кг та дівчат разом з Юрієм Михайловичем Меєровичем – головним суддею змагань.

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: