«ГЕРОЇ СУЧАСНОСТІ – СЕРЕД НАС»

29 марта 2016 | ДОЗВІЛЛЯ | Нет комментариев |

Саме під такою назвою відбулася обласна краєзнавча конференція учнівської молоді 24 березня 2016 року у приміщенні актової зали Наукової бібліотеки навчально-наукового інституту бізнес-технологій «УАБС» Сумського державного університету. У заході взяло участь 50 дітей з загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів області, серед них Демченко Віталій, учень 9 класу Охтирської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 ім.Остапа Вишні, вихованець гуртка «Історичне краєзнавство» ОМЦПО-МАН та його керівник Альжинська Г.О.

У своїх виступах діти розповіли про героїчний поступ наших земляків у сучасному військовому протистояння на Сході країни, волонтерів, лікарів. Велику увагу учасники конференції приділили вшануванню пам’яті загиблих героїв АТО.

Демченко Віталій представляв роботу «Вадим Кутовий: назавжди на передовій під українським прапором». У доповіді Віталій розкрив основні віхи життєвого та військового шляху нашого земляка, випускника Охтирської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 ім. Остапа Вишні – механіка-водія 27-го реактивного артилерійського полку Вадима Кутового, який загинув у серпні 2014 року захищаючи східні рубежі України. Учасники конференції побачили і фільм, що привіз Віталій, про відкриття меморіальної дошки на честь героя-земляка.

Дякуючи учасникам конференції, педагогам, журналістам, волонтерам, активній громаді пам’ять про героїчні постаті наших захисників буде жити вічно.

ФОТО 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: