Перша перемога юного авіатора з Охтирки!

29 марта 2016 | ДОЗВІЛЛЯ | Нет комментариев |

20  березня 2016 року в місті Ромни Сумської області відбулися відкриті міські змагання з авіамодельного спорту в класі  вільнолітаючих мікро- моделей. У вищезазначених змаганнях узяла участь команда вихованців науково-технічного напряму Охтирського міського центру позашкільної освіти – Мала академія наук: учні ЗОШ І-ІІ ст. № 9 Бойко Владислав (6-а клас), Тесленко Андріан (7 клас), Іхненко Владислава (5 клас) та  учень 3 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 Вигівський Богдан. Очолив команду керівник ракетомодельного  гуртка ОМЦПО-МАН  Веселов Ігор Володимирович.

Змагання відбулися на базі Роменського ТСОУ, спортивна частина змагань  проводилася на критому стадіоні  ім. Окіпного   в Ромнах.

У змаганнях узяли участь 9 команд з Ромнів, Конотопу, Недригайлова, Охтирки та інших міст і селищ Сумської області. Всього було зареєстровано 53  учасника.

Учасники команд змагалися в класах мікромоделей:

-         метальний літак «Колібрі»   (розмах крил до 250мм);

-         метальний літак  F -1-N  (розмах крил до 460 мм);

-         полукопія літака   (розмах крил до 350 мм).

Вигівський  Богдан, який вперше  взяв участь у змаганнях, за підсумками особистої першісті змагань нагороджений  дипломом  ІІ ступеня (за зайняте 2 місце) в класі метальних літаків «Колібрі» та зайняв  4 місце в класі полукопії  літака.

Вітаємо юного  авіа- та  ракетомоделіста  з  перемогою!

ФОТО


 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: