Турніри з дзюдо в Тростянці та Харкові

29 марта 2016 | ДОЗВІЛЛЯ | Нет комментариев |

В суботу 26 березня в Тростянці відбувся обласний традиційний турнір з дзюдо, присвячений пам’яті Сергія Дмитровича Пісклова – тренера, який все своє життя присвятив роботі з юними дзюдоїстами. В змаганнях взяли участь команди сумської лбласті: Тростянця, Сум, Ромнів, Охтирки. Охтирські дзюдоїсти показали високі результати в своїх вікових групах та вагових категоріях:

1. Смірнова Аліна 30 кг ІІІ м.

Загалом охтирчани в Тростянці вибороли 19 медалей різного ґатунку, ще раз показавши високий рівень борців Охтирської ДЮСШ.

Одночасно (26-27 березня) в Харкові пройшов всеукраїнський Турнір з самбо «Харківська весна». Учні Охтирської ДЮСШ прийняли участь і в цих змаганнях: в перший день змагань (серед юнаків 2004-2005р.н.) 5 охтирчан прийняли участь і піднялись на п’єдестал пошани:

1. Мандрика Ангеліна 32 кг ІІ м.

В загальному заліку команда м.Охтирки здобула ІІ командне місце, поступившись лише хазяям турніру – довівши високий рівень боротьби вихованців Охтирської ДЮСШ.

Дехто з наших вихованців відборовшись в Тростянці і здобувши медалі, поїхали в Харків і теж вибороли нагороди: це Волков Антон, Рогальські Владислав і Богдан, Мазкун Вова, Пухальський Єгор – додали по 2 медалі на протязі вихідних до своїх «скарбничок».

Ми щиро вітаємо наших спортсменів і бажаємо їм перемог у подальших змаганнях.

На фото: переможці та призери турнірів в Тростянці та Харкові.