Вітаємо з перемогою у виставці–конкурсі “Український сувенір”

30 марта 2016 | ДОЗВІЛЛЯ | Нет комментариев |

Вітаємо з перемогою

Школою народних ремесел Національного Еколого-натуралістичного Центру учнівської молоду в лютому  була проведена виставка–конкурс “Український сувенір”. У Всеукраїнській виставці–конкурсі прийняли участь понад 500 чоловік: учні та учнівські колективи позашкільних закладів, шкіл, сімейні колективи з 24 областей України та м.Києва. На огляд широкого загалу  учнівської молоді, педагогів, батьків, гостей Центру були представлені вироби, виготовлені з глини, дерева, лози, соломи, трави, тканини, паперу, солоного тіста, які відповідають визначенню «сувенір» і які є зразками традиційних і копіями стародавніх іграшок, дизайнерські вироби, сучасні саморобні іграшки і предмети вжитку, де органічно поєднуються національні художні традиції і сучасні тенденції формотворення в кількості 450 виробів. Ця виставка-конкурс проводилася з метою виховання національного світогляду учнівської молоді через залучення її до пізнання джерел і процесу творення українського народного мистецтва; сприяння налагодженню духовного контакту дитини та батьків у процесі спільної творчості на традиційному ґрунті; стимулювання розвитку творчого пошуку, художнього смаку при виконанні креативних робіт з використанням традиційних матеріалів і технік; співпраця та обмін досвідом між осередками дитячої творчості; популяризація дитячої художньої творчості через засоби масової інформації.

Всеукраїнській виставці-конкурсу передував відбірковий етап, де  робота «Різдвяний вареник»  вихованки гуртка «Гончарство» ОМЦПО-МАН (керівник Гайдуковська Тетяна Миколаївна) Чут Марії посіла І місце та була направлена для участі у Всеукраїнській виставці-конкурсі «Український сувенір». Робота Марії має ознаки функціональності, органічно поєднує національні художні традиції і сучасні тенденції формотворення, має індивідуальний творчий почерк. І тому не могла не привернути до себе увагу членів журі.

За активну участь у пошуково-дослідницькій діяльності з питань пізнання джерел і процесу творення народного мистецтва, творчій самореалізації, всебічному розвитку талановитої учнівської молоді та готовності її до участі в соціокультурному житті поліетнічного світу Чут Марія нагороджена грамотою НЕНЦ  як переможець І вікової категорії  у Всеукраїнській  виставці-конкурсі «Український сувенір». Марії лише 9 років.

Вітаємо юну талановиту дівчинку з високою перемогою!

Методист ОМЦПО-МАН                                                                                                       С. Теличко

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: