НА СЕСІЇ ОБЛРАДИ: ЯК І ЗА ЩО ОЗДОРОВЛЮВАТИМЕМО ДІТЕЙ ВЛІТКУ?

31 марта 2016 | НОВИНИ | Нет комментариев | №13(1044)

25 БЕРЕЗНЯ ВІДБУЛАСЯ ЧЕРГОВА СЕСІЯ ОБЛАСНОЇ РАДИ, НА ЯКІЙ РОЗГЛЯДАЛОСЯ ЧИМАЛО ПИТАНЬ, ЩО СТОСУЮТЬСЯ В ТОМУ ЧИСЛІ І ОСВІТНЬОЇ ГАЛУЗІ.

ЯКІ КОНКРЕТНО РІШЕННЯ БУЛИ ПРОГОЛОСОВАНІ, НАМ РОЗПОВІВ ДЕПУТАТ ОБЛРАДИ АНАТОЛІЙ ТРОНЬ

А. Тронь, член постійної депутатської комісії з питань освіти, науки, культури, туризму, спорту та молодіжної політики.

- “На пленарному засіданні 4 сесії обласної ради було прийнято ряд програм. Зокрема комплексна програма «Правопорядок на 2016-2020 роки», обласна цільова комплексна програма «Молодь Сумщини» на 2016-2020 роки, обласна програма оздоровлення та відпочинку дітей на 2016 рік, обласна комплексна програма «Освіта Сумщини у 2016-2018 роках», регіональна програма відшкодування частини відсотків за кредитами, отриманими об’єднаннями співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельними кооперативами, на впровадження енергозберігаючих заходів у житлових будинках на 2016-2020 роки.

Цього року на оздоровлення та відпочинок дітей буде виділено 5 млн. 50,37 тис.грн. Серед заходів цієї програми – забезпечення закупівлі послуг з оздоровлення та відпочинку, організації і направлення дітей пільгових категорій до закладів оздоровлення, відпочинку області та України; забезпечення діяльності та розширення мережі пересувних таборів наметового типу; організація та забезпечення оздоровлення, відпочинку дітей у профільних та позаміських оздоровчих таборах; організація оздоровлення у відповідних закладах області учнів-сиріт, студентів-сиріт або позбавлених батьківського піклування, які навчаються в професійно-технічних навчальних закладах та вищих навчальних закладах І-ІІ рівнів акредитації, у відповідних закладах області тощо. Фінансування програми здійснюється за рахунок коштів, передбачених в обласному бюджеті на 2016 р. на фінансування галузі оздоровлення та відпочинку дітей.

Крім того, з державного бюджету на придбання шкільних автобусів передбачено майже 26 млн.грн. освітньої субвенції. Тобто, 5 автобусів куплять повністю за рахунок держбюджету, на що передбачили 7,2 млн.грн. А 21 автобус планується придбати на умовах співфінансівання (у цьому числі два шкільних автобуси для Охтирського району). 50% складатиме освітня субвенція у розмірі 18,6 млн.грн. і 50% у такій же сумі – кошти місцевих бюджетів. Проте місцеві громади задекларували свою фінансову спроможність тільки на 13,3 млн.грн. Тому на сесії розподілили тільки таку суму освітньої субвенції між районами на придбання шкільних автобусів. Залишилися нерозподіленими 5,3 млн.грн., які необхідно до кінця року освоїти, але знову ж таки на умові співфінансування.

На сесії також прийняли кілька звернень до керівництва країни. Вони стосувалися необхідності вдосконалення окремих питань нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: