НОВИНИ

31 марта 2016 | НОВИНИ | Нет комментариев | №13(1044)

З’ЯВЛЯТЬСЯ НОВІ ТАБЛИЧКИ

За інформацією начальника управління житлово-комунального господарства Охтирської міської ради Валентини Колтирєвої, було замовлено 332 аншлага, які незабаром будуть розміщені на початку та в кінці перейменованих площ, вулиць та провулків міста (по 4 штуки на один топонім). Всього на ці потреби з міського бюджету було виділено 18 260 грн. В середньому одна табличка обійдеться в 55 грн. Вуличні аншлаги виготовляються на композитному матеріалі Aluprom в звичній для нашого міста кольоровій гамі: на синьому фоні білі літери. Ніякої цінності для любителів поживитися на кольоровому брухті ці таблички не складатимуть.

МІСТО ВЗЯЛО ШЕФСТВО НАД ВІЙСЬКОВИМИ

Депутати міської ради затвердили програму надання шефської допомоги військовій частині А0563 Збройних Сил України на 2016-2017 роки відповідно до Указу Президента України від 11 лютого 2016 року. Основними завданнями програми є сприяння вирішенню питань щодо піднесення престижу військової служби, розвязання соціально-побутових проблем військовослужбовців, задоволення їх культурних і духовних потреб, налагодження ефективного цивільно-військового співробітництва тощо.

ПРОТИРАДІАЦІЙНЕ УКРИТТЯ ПЕРЕДАЛИ МІСТУ

За зверненням арбітражного керуючого ліквідатора ПАТ «Нафтопроммаш» депутати міськради розглянули питання щодо безоплатного прийняття до комунальної власності територіальної громади захисну споруду цивільного захисту – протирадіаційне укриття та пульт управління електричною сиреною за адресою вул. Армійська, 4. Управлінню ЖКГ доручено прийняти в оперативне управління та на баланс зазначене майно і передбачити його ремонт за кошти міського бюджету.

…НАСТАВ ЧАС РИБІ НЕРЕСТИТИСЯ

Управління охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства вводить весняно-літню заборону на вилов водних біоресурсів на водних об’єктах області. Наказом Сумської рибоохорони передбачається, що під заборону потрапляють всі річки і кореневі води (русла із заплавами, рукавами, затоками) з 1 квітня по 20 травня цього року, всі водосховища з 1 квітня по 9 червня, придаткові водойми (непротічні при низькому рівні води – гирла, протоки, ставки, озера і водойми, тимчасово залиті водою у час паводку) з 1 квітня до 29 червня. Мова йде не тільки про заборону на вилов риби, але і про вилов раків у період виношування ікри, личинок і першої линьки – з 1 квітня по 9 червня. У цей період дозволяється любительська риболовля однією донною або поплавковою вудкою з одним гачком або спінінгом в межах населених пунктів, за виключенням нерестилищ.

ТВАРИННИКАМ ДОПОМОЖЕ БЮДЖЕТ

На державну підтримку галузі тваринництва із загального фонду за бюджетною програмою передбачено 50 млн гривень. Директор Департаменту тваринництва Мінагрополітики Микола Кваша повідомив, що у зв’язку із обмеженістю видатків, усі кошти будуть спрямовані за одним напрямом — для виплати часткового відшкодування вартості закуплених для подальшого відтворення телиць, нетелей, корів вітчизняного походження та племінних телиць, нетелей, корів молочного, молочно-м’ясного і м’ясного напряму продуктивності. Мінагрополітики рекомендує комісіям в областях здійснювати приймання та розгляд документів у відповідності до вимог Порядку КМУ та відповідних наказів міністерства. Виплати за даними програмами роз-почнуться після 1 жовтня 2016 року.

ПРИДБАНО УСТАНОВКУ ДЛЯ РЕМОНТУ ДОРІГ

На виконання Програми економічного та соціального розвитку міста у 2016 році придбано установку для ямкового ремонту доріг струменевим способом. Дане обладнання дозволить при одноразовій загрузці бункеру бітумною емульсією (1000 л) та щебенем фракції 6-8 мм (5,2 м3) провести ямковий ремонт на площі 120-180м2. Після проведення реєстрації транспортного засобу та сприятливих погодних умов розпочнуться необхідні ремонтні роботи новою установкою. Зараз іде процес придбання для її роботи щебеню та емульсії.

Борець з ямами

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: