ЗРОСЛА ПІДЛІТКОВА ЗЛОЧИННІСТЬ

2 апреля 2016 | НОВИНИ | Нет комментариев | №13(1044)

На минулому тижні під керівництвом першого заступника керівника Охтирської місцевої прокуратури Олександра Плескача у Тростянецькому відділенні поліції відбулася оперативна нарада з питань підліткової злочинності, захисту прав дітей, які порушили закон.

У нараді взяла участь начальник відділу ювенальної юстиції прокуратури Сумської області Олена Луцик, прокурори Охтирської місцевої прокуратури, а також керівники усіх служб, на які покладено обов’язок займатися такими дітьми, Охтирського, В. Писарівського, Тростянецького та Краснопільського районів.

Приводом для наради стало збільшення підліткової злочинності як у цілому по області, так і по районах зокрема. У порівнянні з минулим роком криміногенна ситуація у цьому ракурсі збільшилась на 5%. Так, неповнолітніми здійснено 340 злочинів, у 90% яких взяли участь учні загальноосвітніх шкіл, профтехучилищ, вузів. Кожний третій підліток здійснив правопорушення в групі, а кожний сьомий – повторно. Причому також збільшилась і кількість тяжких та особливо тяжких злочинів.

За результатами наради були розроблені спільні заходи, спрямовані на недопущення здійснення дітьми правопорушень, захист прав і інтересів соціально незахищеної категорії дітей.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: