РАДИКАЛЬНА ПАРТIЯ ЛЯШКА ОЗЕЛЕНЮЄ МIСТО

3 апреля 2016 | ЖИТТЯ МІСТА | 7 коммент. | №13(1044)

МИКОЛА МИКОЛАЙОВИЧ ГОРОБЕЦЬ, член Радикальної партії Олега Ляшка, помічник обласного депутата Сумської обласної ради – чуйна, доброзичлива, привітна людина. Він завжди готовий прийти на допомогу, не забуває Микола Миколайович і про наступне покоління.

Члени Радикальної партії Олега Ляшка з учнями третьої школи висаджують фруктові дерева.

Фруктовий садок майбутнього з’явився в третій школі. 28 саджанців яблунь та груш радикали на чолі з Миколою Горобцем та учнями старших класів висадили поряд з спортивним майданчиком. «Нормальні депутати думають не про наступні вибори, а про майбутнє покоління, – зазначив Микола Горобець, – власноруч висаджуючи дерева».

Також в цей день поблизу Охтирської районної бібліотеки були висаджені саджанці кримської сосни, привезені Миколою Горобцем із Закарпаття.

Днями за його сприяння була висаджена хвойна алея випускників на подвір’ї школи № 1. Ялинки відділятимуть місце проведення урочистих заходів від спортивного майданчика. Та й пережиток комунізму – постамент Леніна, він допоміг демонтувати з шкільного подвір’я, пригнавши Камаза та кран. 4 години тривала боротьба з 12 тонним пам’ятником, та врешті-решт Ілліч відправився на історичний смітник. Зате тут виростуть ялинки.

Микола Горобець разом з випускниками школи № 1 та педагогами поряд з хвойною алеєю.

 Комментарии (7)

 

 1. Олег пишет:

  Стил, ну вот и пусть станет народным депутатом. Я только за. Он не бандюк, а простой ахтырский парубок. На лице у него написано, что добряк. Единственное, что мне в нем не нравится, – то, что он в этой партии радикалов. Он там, пожалуй, единственный адекватный.

 2. Стіл пишет:

  Горобець хоче стать головою партії Ляшка і готовиться до виборів в верховну раду

 3. Алина пишет:

  А с какой стати Горобец должен делать ремонт гимназии? Он не чиновник, не распоряжается бюджетными средствами и решение таких вопросов не входит в его круг обязанностей. А Вы, Антон, что сделали для города? Для того, чтобы указывать другим, что им делать на благо горожан, надо самому иметь багаж добрых дел.

 4. Антон пишет:

  Ёлок натыкать много таланта не нужно. Закончите ремонт гимназии, тогда будет понятно, что вы на что-то способны

 5. Марія пишет:

  Шо порядочний і добрий понятно із статті, в якій про нього сказано всього 12 разів ну це наверно так мало ізза його скромності. І ще він для того шоб всі взнали який він порядочний даже не пожалів 450 гривень шоб про це напечатали в газеті .

 6. Марина пишет:

  Радикальная партия мне вообще не нравится. А вот Горобец внушает симпатию. Видно, что добрый человек, порядочный.

 7. Марія пишет:

  Помощнік депутата учить жить депутатив: «Нормальні депутати думають не про наступні вибори, а про майбутнє покоління, – зазначив Микола Горобець, – власноруч висаджуючи дерева».

  А в общем стаття дуже цикава, сразу понятно шо цей помощник вобще не хоче стать дипутатом а тильки усю жизнь садитиме дерева потому шо вин дуже скромний:
  Абзац 1:
  1.МИКОЛА МИКОЛАЙОВИЧ ГОРОБЕЦЬ
  2.член Радикальної партії Олега Ляшка
  3.помічник обласного депутата Сумської обласної ради
  4.Микола Миколайович

  Абзац 2:
  1.Члени Радикальної партії Олега Ляшка
  2. радикали на чолі з Миколою Горобцем
  3. Нормальні депутати думають не про наступні вибори, а про майбутнє покоління
  4. зазначив Микола Горобець, – власноруч висаджуючи дерева

  Абзац 3:
  1.привезені Миколою Горобцем
  2. Днями за його сприяння
  3.він допоміг демонтувати
  4.Микола Горобець разом з випускниками

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: