КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ

6 апреля 2016 | НОВИНИ | Нет комментариев | №14(1045)

КОНСУЛЬТАТИВНИЙ ЦЕНТР СТВОРИЛИ ЕНЕРГЕТИКИ

При ПАТ ”Сумиобленерго” працює Комісія ІКЦ, до складу якої входять представники територіальних представництв НКРЕКП та Держенергонагляду в Сумській області (тел.: (0542) 659 – 532).

Інформаційно-консультаційний центр ПАТ “Сумиобленерго” (далі – ІКЦ) створено для формування прозорого інформаційного середовища з питань постачання електричної енергії, підвищення якості обслуговування споживачів електричної енергії, підвищення рівня оплати за відпущену (спожиту) електричну енергію та сприяння ефективному використанню електричної енергії.

ІКЦ є загальнодоступним центром для споживачів електричної енергії та заявників, які мають намір стати споживачами та звернулися за консультацією, отриманням інформації або для розв’язання спірних питань, які виникли між ПАТ “Сумиобленерго” та заявниками.

ІКЦ надає інформацію та консультаціїбезкоштовно. Звернутися до ІКЦ заявникможеписьмово, по телефону абоособисто.

ЗасіданняКомісії ІКЦ відбуваються кожного третього вівторка щомісяця (за потребою, але не рідше одного разу на місяць).

ТЕПЕР МІСЦЕВІ РАДИ РЕЄСТРУВАТИМУТЬ ГРОМАДЯН

Раніше ці функції виконували відділи міграційної служби, так звані паспортні столи. А з 4 квітня вступили в силу прийняті урядом норми відносно розширення повноважень органів місцевого самоврядування и оптимізації надання адміністративних послуг. Відповідно до цих змін, повноваження у сфері реєстрації місця проживання та зняття з реєстрації фізичних осіб делегується органам місцевої влади. В Охтирці реєстрацію місця проживання здійснюватиме Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП), розміщений по вул. Чкалова,23. Донедавна тут тільки приймали документи на реєстрацію і зняття з реєстрації, а безпосередньо цю процедуру виконували у відділі міграційної служби.

У сільських населених пунктах реєстрацію місця проживання здійснюватимуть виконкоми сільських і селищної ради. А у випадку відсутності таких – сільські голови.

Органи реєстрації передаватимуть цю інформацію до Єдиного державного демографічного реєстру. Існуюча реєстрація залишається дійсною і перереєстрації не потребує.

ПРОВЕДЕНО ПРОБНЕ ЗНО

10 2 квітня на базі ЗОШ № 3 було проведено пробне ЗНО з української мови та літератури для випускників 2016 року та попередніх років. Всього зареєструвалося 311 абітурієнтів, 305 з’явилося на оцінювання, з них 157 учнів – з шкіл міста.9 квітня на базі школи № 5 ім. Р. Рапія відбудеться пробне ЗНО з інших предметів.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: