Звіт про участь учнів Охтирської ДЮСШ у відкритому чемпіонаті м. Суми зі спортивної акробатики

6 апреля 2016 | ДОЗВІЛЛЯ, СПОРТ | Нет комментариев | №14(1045)

2-3 квітня 2016 р. відбувся відкритий чемпіонат м.Суми зі спортивної акробатики. Змагання із парно-групових видів проводилися в акробатичному залі КДЮСШ №2, а акробатичні стрибки відбувалися в спортивному комплексі СДПУ ім. А. С. Макаренка.

2 квітня вихованці Охтирської ДЮСШ взяли участь у змаганнях зі стрибків на акробатичній доріжці, де в особистому заліку серед усіх вікових категорій вихованка з м. Охтирка Береза Віта отримала бронзу.

3 квітня акробати міста Охтирка змагалися  у парно-групових видах.

Серед жіночих груп дорослих розрядів ІІ місце зайняли  – Овчаренко Іванна, Береза Віта та Соловей Марина, трійка виконувала програму третього дорослого розряду.

На п’єдесталі пошани до них приєдналися жіноча пара Порохня Юлія та Плащова Єлизавета (вікова група 11-16). Наші спортсменки змагалися з сумчанами за програмою першого розряду і поступилися першим місцем тільки кандидатам у майстри спорту і стали другими.

Нагадаємо, що 13-15 травня 2016 року в м. Суми відбудеться відкритий чемпіонат зі спортивної акробатики серед команд ДЮСШ, де наші вихованці  також будуть приймати участь.

Команду готував тренер Охтирської ДЮСШ Горпинченко М.Г.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: