ЖИТТЯ ОДНІЄЇ ВУЛИЦІ: СТАВОК ПОСЕРЕД ДОРОГИ

10 апреля 2016 | АКТУАЛЬНА ТЕМА | Нет комментариев | №14(1045)

ДО РЕДАКЦІЇ ЗАТЕЛЕФОНУВАЛА НАША ЧИТАЧКА ВАЛЕНТИНА ШАБАЛЬ І ЗАПРОСИЛА ПОМИЛУВАТИСЯ ПРИНАДАМИ ЖИТТЯ НА ВУЛИЦІ НЕКРАСОВА. ТОМУ МИ ЗНОВУ ВИРУШИЛИ В НЕДАЛЕКУ МАНДРІВКУ.


Поганими дорогами охтирчан уже не здивувати. А ось ставком посеред вулиці – легко. Калюжа, яка більше схожа на водний об’єкт, приносить чимало незручностей перехожим та автомобілістам. «Діти, йдучи зі школи їдять цукерки, а з обгорток кораблики у калюжі запускають, – розповідає Ганна ЗУБКО. – Брудна вода мені постійно у двір стікає. Сусіди не одну машину будівельного сміття та шлакоблоку висипали – все як у безодню. Ще мені сусідська береза спокою не дає. Їй уже років сорок, вона починає засихати. Знаю, що сусід не має грошей, аби найняти людей, а самому з цим деревом йому не впоратися. Не приведи Господи, впаде чи на мій будинок чи на сусідський, а там двоє діток мешкає.

«На початку вулиці магазин бачили? – запитує Валентина Шабаль. – Багато клопотів ми маємо від такого сусідства. Сміття із заповнених через край сміттєвих баків постійно звідтіля летить. Каналізація витікає прямісінько на дорогу. Літній майданчик приманює п’яничок, які закатують гуляння до самого ранку з співами та плясками.

Ми звернулися до власника магазину Валерія Калюжного, аби той прокоментував мініконфлікт з сусідами:

- Придбав цей магазин я нещодавно і одразу взявся наводити в ньому лад. Договір зі спеціалізованим підприємством на вивіз твердих побутових відходів ми заключили, тому проблем із нагромадженням сміття не маємо. Територія літнього майданчику відкрита і після закриття магазину. Планую невдовзі змінити огорожу, тоді порядок буде простіше навести. Із каналізацією питань також не виникало. Буквально на днях приїздила машина та відкачала нечистоти. Я до людей з відкритою душею, цікавлюся їхньою думкою, що саме вони б хотіли мати в асортименті магазину, встановив невисоку націнку на продукцію. А чому виникають якісь претензії у сусідів, я не знаю.

Олена Нікуліна

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: