ЛІТЕРАТУРНА МАНДРІВКА: НАЙКРАЩІ КНИГОМАНИ РАЙОНУ

11 апреля 2016 | КУЛЬТУРА, НОВИНИ | Нет комментариев | №14(1045)

1 квітня в День сміху в Охтирській районній бібліотеці пройшов районний раунд щорічного Всеукраїнського конкурсу «Книгоманія – 2016». У ньому взяли участь 16 найактивніших та найерудованіших читачів, які стали переможцями І етапу конкурсу. Переможці обласного раунду поїдуть до Львова на читацький фестиваль, де зустрінуться з улюбленими авторами, дізнаються більше про сучасну українську літературу і, звичайно, отримують нагороди: нові книжки від українських видавців. Змагання проходили у формі літературної мандрівки «Острови читання», яка розпочалася з «Острова Дружби»: конкурсанти артистично знайомили присутніх з улюбленими художніми творами. Продемонструвавши свій інтелект та вміння виразно декламувати твори Івана Франка та Лесі Українки, п’ять учасників дійшли до фіналу. Заключним завданням було подолати «Гору Звершень», створивши «Квітку бажань», від здійснення яких в Україні запанує мир і добробут.

І врешті стали відомі імена переможців: Юлія Явтушенко з Комишів виборола перше місце, Тетяна Шевченко з Груні – друге та Марія Карик з Малої Павлівки – третє. Окрім грамот всі учасники «Книгоманії-2016» отримали приємні подарунки: канцтовари та наборидля чаювання. І знову на прохання працівників бібліотеки допомогти у проведенні конкурсу відгукнувсячлен Радикальної партії Олега Ляшка, помічник-консультант депутата Сумської обласної ради Микола Горобець.

«Діти – це наше майбутнє. Мені приємно усвідомлювати, що підростаюче покоління цікавиться літературою, а не лише IT-технологіями. Тому я з радістю погодився бути в журі та надав подарунки для всіх учасників. Юлії Явтушенко до чашок я додав ще й невеличкий грошовий сюрприз, на який ерудована красуня зможе купити собі, наприклад, нову книгу».

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: