Пройшла 15-та Всеукраїнська науково-практична конференція, присвячена Всесвітньому Дню Авіації і Космонавтики

13 апреля 2016 | КУЛЬТУРА, НОВИНИ | Нет комментариев |

12 квітня 2016 року виповнилося 55 років з дня коли, почалася космічна доба людства – на кораблі «Восток» на орбіту стартував перша людина Юрій Гагарін, який відкрив епоху пілотованих польотів і назавжди вписав своє ім’я в історію як першопроходець Всесвіту.

Щороку Всесвітній День Авіації та Космонавтики традиційно відзначається у місті спільними зусиллями міської організації ветеранів війни і військової служби «Честь маю», військової частини В\Ч А-0563, відділів освіти, молоді та спорту Охтирської міської ради.

До Охтирки на свято завітали гості – представники Всеукраїнської Спілки ветеранів війни, Харківської обласної організації ветеранів, Харківського університету повітряних сил, сумської обласної організації ветеранів космодрому «Байконур».

Програма заходу була цікавою та насиченою: зустрічі ветеранів та гостей міста з учнями загальноосвітніх навчальних закладах міста, міський конкурс малюнків на космічну тематику, виставка технічної творчості вихованців гуртків «Авіамоделювання» та «Ракетомоделювання» ОМЦПО-МАН, запуск моделей ракет вихованців цього позашкільного закладу, пленарне засідання конференції.

Клуб В\Ч А-0563 був вщент заповнений мешканцями міста різного покоління та різних професій – учнів, жителів міста, ветеранів 809 учбового авіаційного полку, педагогами. Виступи готували учні ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2, ОМЦПО-МАН, Чернеччинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, гості, льотчики-ветерани. Родзинкою конференції була пряма телефонна розмова з Героєм України, першим космонавтом незалежної України Леонідом Каденюком.

Підсумком конференції можна вважати спільну думку присутніх щодо того, що Україна має всі підстави та зобов’язана пишатися досягненнями історичної важливості у космічній галузі та має надію на подальший розвиток авіації та космонавтики в державі.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: