СТАЛО ВІДОМО, ЩО…

13 апреля 2016 | НОВИНИ | Нет комментариев | №15(1046)

…СТИХІЙНУ ТОРГІВЛЮ ПРИБЕРУТЬ З ВУЛИЦІ

З настанням тепла вулицю Батюка і провулок Харківський знову окупували стихійні продавці. На тротуарі викладають всяку всячину, в тому числі і продукти харчування. А ще сумнівним крамом торгують з машин нелегальні підприємці. І щороку виникає одна і та ж проблема боротьби зі стихійною торгівлею. В місті створена спеціальна бригада з числа спеціалістів управління економіки, поліції, санепідемстанції, ветеринарної медицини, відділу земельних ресурсів, але її робота не дає потрібного ефекту. На ділі виходить, що за дотриманням правил торгівлі слідкують тільки в управлінні економіки, поліція неохоче сприяє у цій невдячній справі, а решта залучених до неї відмовляється під приводом реформування структури. Міський голова Ігор Алєксєєв пообіцяв наступної неділі запросити на інспекцію в Охтирку начальника обласного управління поліції.

…МІСЦЕВІ БЮДЖЕТИ МАЮТЬ ПРИРІСТ

За І квартал цього року до загального фонду місцевих бюджетів області (без урахування трансфертів) надійшло 713,1 мільйона гривень. За інформацією Департаменту фінансів облдержадміністрації, у порівнянні з відповідним періодом минулого року приріст склав 241 мільйон гривень, що становить 51,1%. Найкращі показники за темпами приросту доходів отримано в Великописарівському, Конотопському, Липоводолинському, Недригайлівському, Охтирському, Сумському районах та містах Конотоп, Лебедин, Ромни, Шостка та Глухів.

…ДЕПУТАТИ ЗБИРАЛИСЬ ЗНОВУ, ЩОБ ПЕРЕГОЛОСУВАТИ

На минулому тижні депутати міської ради збирались двічі. На засідання одинадцятої (позачергової) сесії міської ради сьомого скликання було винесене питання про зміни до Положення про відділ освіти у зв’язку з необхідністю профінансувати Охтирський центр ПТО. Проте під час голосування електронна система дала збій і виявилося, що результат поіменного голосування неможливо встановити. У зв’язку з неможливістю виконання вимог Закону України “Про внесення змін до статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» щодо поіменних голосувань» в частині висвітлення результатів поіменного голосування, 8 квітня знову відбулося позачергове засідання дванадцятої сесії міської ради сьомого скликання.

…ПЕРЕДАЄМО ПОКАЗНИКИ ЧЕРЕЗ СМС

Надсилати повідомлення можна на короткий номер 7104. Він є єдиним для всіх споживачів природного газу Сумщини та призначений лише для прийому СМС-повідомлень, для дзвінків він не пристосований. Споживач в своєму СМС-повідомленні зазначає свій особовий рахунок, пробіл і показання лічильника. Після відправки показників лічильника прийде автоматична відповідь-підказка чи потрапили вони в систему. Дані відображатимуться в особовому рахунку протягом трьох днів. Послуга безкоштовна. Споживачі природного газу по тел. (0542) 70 30 04, 76 73 04 можуть звернутися до спеціалістів контакт-центру, які проконсультують з будь-яких питань газопостачання щодня, без вихідних, з 8.00 до 20.00. Краще телефонувати після 18.00, коли лінія не перевантажена.

…ІНФЛЯЦІЯ ЛІКАРНЯНОГО ХАРЧУВАННЯ

Обласний дієтолог Тамара Калашник основними проблемами дієтичної служби називає недостатнє фінансування і незбалансованість раціонів. За її словами, в області відмічається збільшення вартості ліжко-дня на харчування з 7,16 грн до 8,5 грн. Найбільша вартість ліжко-дня — в обласних протитуберкульозних закладах, госпіталі для ветеранів війни, Лебединському дитячому санаторії, будинку дитини. Покращилося харчування у стаціонарі Сумської міської дитячої клінічної лікарні, дещо — у Сумському пологовому будинку.У районних та обласних лікувально-профілактичних закладах у 2015 році залучено на харчування хворих 1 млн 160 тис. грн позабюджетних коштів, що у 1,5 рази перевищує показник попереднього року. Однак у цілому по області зменшилося споживання стаціонарними хворими продуктів з 45% до 43% від потреби та калорійності раціону з 63% до 61%. Це зумовлено значним подорожчанням продуктів харчування. У меню стаціонарних хворих переважають вуглеводні продукти, які мають нижчу ціну.

… НА ФМ-ДІАПАЗОНІ – УКРАЇНСЬКЕ РАДІО

Нову частоту 88,9 МГц у Охтирці за рішенням Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення отримала національна мережа Українського радіо. Враховуючи щорічне скорочення мережі проводового радіо, розширення мовлення в ФМ-діапазоні є одним з пріоритетів Національної ради. Саме тому за результатами конкурсу на вільні радіочастоти серед двох претендентів перемогу у частотному привласненні отримала Національна телерадіокомпанія України, повідомила представник Нацради на Сумщині Лариса Якубенко. Наразі створюється єдина Національна мережа Українського радіо, яке після реорганізації стане суспільним. Крім того,на мережу Українського радіо покладаються функції оповіщення населення у випадках стихійного лиха і катастроф, надзвичайних ситуацій.

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: