СУЧАСНІ ДІТИ: БАТЬКО З ДОМУ – ДІТИ В БЛУД

13 апреля 2016 | НОВИНИ | Нет комментариев | №15(1046)

З офіційних джерел стало відомо, що з початку нинішнього року на диспансерних обліках у лікарів-наркологів Сумської області з приводу немедичного вживання наркотичних засобів та психотропних речовин перебуває 15 неповнолітніх осіб. Надано медичну допомогу 2 підліткам, які перебували у стані наркотичного сп’яніння. Із незаконного обігу вилучено 111 г наркотичних засобів, у тому числі 109 г марихуани, 2 г опію.

Протягом же року минулого за вчинення кримінальних правопорушень, пов’язаних з незаконним обігом наркотиків, повідомлено про підозру 8 неповнолітнім особам. За фактами вилучення наркотичних засобів біля приміщень та на території розташування навчальних закладів відкрито 12 кримінальних проваджень, пов’язаних з незаконним обігом наркотиків. У рамках розслідування кримінальних проваджень 14 особам (з них 7 – наркозбувачі) повідомлено про підозру. Із незаконного обігу вилучено 454 г наркотиків, у тому числі 5 г опію, 447 г марихуани, 2 г психотропної речовини «амфетамін». До адміністративної відповідальності за ст. 44 КУпАП притягнуто 5 неповнолітніх. З метою вжиття заходів реагування щодо недопущення незаконного обігу наркотичних засобів та психотропних речовин серед учнівської молоді до адміністрацій навчальних закладів направлено 4 подання.

«З кожним роком, – наголошує керівник відділу 6-го територіального управління в Сумській області Департаменту протидії наркозлочинності Радій Будзинський, – наркоманія «молодшає». Велику роль відіграє той фактор, що молоді все частіше пропонуються такі види наркотичних та психотропних речовин, які викликають залежність вже з першої-другої спроби. Крім того, самі молоді люди, навіть усвідомивши свою залежність від дурман-зілля, часто-густо просто соромляться зізнатися батькам чи медикам у своїй проблемі. А вона, між тим, нікуди не дівається, і з часом ситуація тільки погіршується».

Департамент протидії наркозлочинності.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: