В Охтирці з’явились «Активні Громадяни»

19 апреля 2016 | ДОЗВІЛЛЯ | Нет комментариев |

16 та 17 квітня в Центральній Районній Бібліотеці відбувся дводенний тренінг «Активні Громадяни», який проводили представники «Британської ради в Україні» в м. Суми, Ініціатором проведення тренінгу став Охтирський Молодіжний Центр. Усі учасники отримали знання та навички, щодо розвитку свого міста, навчились розробляти проекти соціального напрямку, та отримали поради, щодо реалізації своїх проектів. На тренінгу за 2 дні взяли участь більше 30 людей. В теплій та дружній атмосфері учасники тренінгу обговорили існуючи проблеми міста, та способи їх вирішення. Учасники  отримали сертифікати від Британської Ради в Україні.

На тренінгу були абсолютно різні люди, як за віком, так і за досвідом, але це не стало перепоною між людьми, навпаки, це об’єднало людей, та їх досвід. Завдяки енергійності учнів – було цікаво дивитися яка талановитих школярів нашого міста. Завдяки представникам активної молоді – відчуваєш гордість за майбутнє нашого міста. Завдяки представникам місцевого самоврядування та представникам культури – учасники отримали величезний досвід, та підтримку нові ідеї співпраці щоб покращити наше місто.

Завдяки тренінгу презентували такі ідеї: Відкрита сцена, street workout майданчик в центрі міста, Легені Міста, Скарбничка Майстрів, Літературний квартирник, Я талант – щорічний конкурс талантів, Beatbox street battle

В свою чергу Охтирський Молодіжний Центр розповів про досвід отримання фінансування, проект реалізується за підтримки Центру АХАЛАР , а також за фінансової офіційної допомоги Словацької республіки SlovakAid в партнерстві зі словацькою організацією Partnership for Democratic Changes in Slovak (PDCS), фонду Ч. Ст. Мотта та фонду National Endowment for Democracy (NED)”.

Учасникам семінару була презентована можливість відвідати Польщу та Словакію через участь у проекті «Добродел в Європі». Організатор тренінгу представник Охтирського Молодіжного Центру – Дубровка Радіон. Контактнні данні для інформації, та бажаючих приєднатися 0660091200 https://vk.com/gk_akhtyrka

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: