Хор ветеранів війни, праці і військової служби

20 апреля 2016 | ДОЗВІЛЛЯ | Нет комментариев |


Список  хору ветеранів війни, праці і військової служби станом на 15 квітня 2016 року.

1. Кравченко Олександр Васильович – керівник хору

2. Віслова Ніна Василівна – староста хору

3. Горохов Алім Іванович

4. Головашкіна Віра Григорівна

5. Іголкін Євген Миколайович

6. Канівець Лідія Григорівна

7. Лагутіна Раїса Василівна

8. Новоселець Ніна Миколаївна

9. Огієнко Ніна Іванівна

10. Поготовка Лідія Павлівна

11. Селегей Лідія Василівна

12. Колісник Юрій Георгійович

13. Фільов Геннадій Миколайович

14. Шкоденко Ніна Федорівна

15. Дубіна Євгенія Серафимівна

16. Луценко Валентина Григорівна

17. Кісіль Любов Олександрівна

18. Касьяненко Віктор Дмитрович

19. Лавриненко Іван Власович

20. Калюжна Олена Миколаївна

21. Корабельська Ніна Василівна

22. Нестеренко В’ячеслав Павлович

Дані про хор ветеранів війни, праці і військової служби.

25 березня 2016 року хору ветеранів війни, праці і військової служби виповнилося 30 років. Багата і цікава історія цього чудового культурно – художнього колективу.

Створений він був на базі Будинку офіцерів ентузіастами – аматорами пісні, ветеранами Великої Вітчизняної війни. Головними організаторами хорового колективу були: Зінаїда Василівна Супранова, Ганна Василівна Лябах, яка стала старостою хору, Віталій Павлович Купченко – художній керівник і ведуча  хору Ганна Марківна Коваленко. Нажаль, сьогодні практично всі перші учасники пісенного колективу пішли з життя. Живою залишилася тільки Ганна Марківна Коваленко. Від колективу хору, від ради міської організації ветеранів поздоровляємо Ганну Марківну з 30-річним ювілеєм хору, бажаємо здоров’я, бадьорості духу, благополуччя та багато світлих днів у житті.

Хор ветеранів – це візитна картка міста і Охтирської міської організації ветеранів. З перших днів свого існування він заклав чудову традицію – вести виховну роботу зі студентською молоддю, школярами через пісню, брати участь в усіх міських заходах, виступати перед різними аудиторіями. Колектив розвивався, розширяв свій творчий потенціал, але вже з новим керівником Олександром Кравченком,  новою старостою Ніною Вісловою і ведучим Юрієм Колесніком. Кожен виступ колективу – це свято для глядачів. У його репертуарі пісні про рідне місто, народні, ліричні, патріотичні, жартівливі, класичні твори.

На сьогоднішній день хором дано 676 концертів, його знають не тільки  у нашому місті, але і в районі, області і в багатьох інших містах України. Ні один захід у місті, практично, не обходиться без участі поважних ветеранів і, звичайно,  нагородами, заохоченнями архів хору поповнюється регулярно.

У липні 1992 року йому присвоєно звання «народний» аматорський  колектив, а в грудні 2010 року це звання було підтверджено, але найвищою оцінкою діяльності художнього колективу -  є оцінка глядачів.

У 2006 році хор ветеранів відвідав меморіальний  комплекс «Висота маршала Конєва», що в селі Солоницівка Харківської області і виконав декілька пісень воєнних років. Керівництво музею запропонувало колективу приїхати  з концертом на свято 62 річниці повного визволення України від німецько – фашистських загарбників, ветерани  знову відвідали  цей  меморіальний комплекс.

У 2013 році хор ветеранів  завоював право представляти Сумську область на IX Міжнародному фестивалі ветеранських хорів , який був присвячений 70-річчю Курської битви під девізом «Победа остается молодой». Серед восьми учасників фестивалю наш хор був єдиний з України і показав високу виконавчу майстерність, про що свідчать відгуки організаторів, глядачів фестивалю і нагородження  Дипломом, вимпелом  та  коштовними подарунками.

І сьогодні хор продовжує відточувати свою художню майстерність, у його програмі більше  ста пісень. Колектив ретельно готується до власного ювілейно – звітного виступу. Солістами хору є: Юрій Колеснік, Ніна Новоселець, Євген Іголкін, В’ячеслав Нестеренко. Колектив хору ветеранів війни, праці і військової служби – це музичний літопис,  втілений в музичних, поетичних образах. Їх пісні – наше багатство.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: