ЧЕМПИОНАТ УКРАЇНИ З КІКБОКСИНГУ І КАРАТЕ 2016

26 апреля 2016 | ДОЗВІЛЛЯ, СПОРТ | Нет комментариев |

21-23 квітня в Дніпропетровську відбувся Чемпіонат України з кікбоксингу серед юнаків та дорослих. Охтирська команда спортивного клубу “Легіон” в складі збірної Сумської області вдало та результативно виступила на цих зммаганнях.

Копил В’ячеслав — 1 місце серед дорослих в ваговій категорії (-94 кг)
Надточий Максим — 1 місце серед дорослих в ваговій котегорії (-57 кг)
Лишенко Артур — 3 місце серед юнаків 13-15 років (-47 кг)

24 квітня в Києві відбувся Чемпіонат України з шотокан карате-до. Охтирський спортивний клуб “Легіон” в складі 16 спортсменів, виборов чималу кількість перемог, загалом 23 медалі різного ґатунку, а саме І місць -13, ІІ місць — 6 і ІІІ місць — 4.

Переможцями та призерами стали: Єфіменко Ольга, Велигорська Анастасія, Лавриненко Ніка, Шейко Нікіта, Калач Максим, Киириченко Дмитро, Кучер Артем, Титаренко Дмитро, Когер Ярослав, Негря Сергій, Дідик Владислав, Василенко Данііл, Гегна Богдан та Бурніс Владислав.

Як підбиття підсумків, приємним ще є, що старші спортсмени клубу в результаті своїх виступів виконали норматив спортивного розряду Кандидат у Майстри спорту України, а саме Надточий Максим з кікбоксингу, а Негря Сергій, Дідик Владислав та Гегна Богдан з карате-до.

Головний тренер Спортивного клубу “Легіон”
Копил В’ячеслав Вікторович.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: