ФОТОРЕПОРТАЖ: БРАВІССІМО!

26 апреля 2016 | ДОЗВІЛЛЯ, КУЛЬТУРА | Нет комментариев | №16(1047)

Охтирські аматорські колективи в рамках ІІ етапу обласного культурно – мистецького фестивалю «Тобі, єдина Україно, натхнення, творчість і любов», присвяченого 25–й річниці Незалежності України, звітували на широку ногу. Вдосталь намилувавшись солом’яним дивом Тетяни Кравченко, бонсаями з бісеру та в’язаними гачком ляльками Надії Габчак, оберегами Наталії Чубар та квітковими шедеврами Оксани Тельнової, подолавши «пиріжковий» коридор, потрапляєш до фойє. А там струнка красуня – Охтирка зустрічає гостей хлібом-сіллю. Цю почесну роль доручили виконувати переможниці конкурсу «Міс Охтирка-2016», учениці 11 класу школи № 3 Владиславі Деркач. Присутні фотографувалися з охтирською мавкою, навіть міський голова Ігор Алєксєєв не втримався та й із задоволенням позував для фотокамер журналістів. З такою високою дівчиною невелика кількість чоловіків почувала б себе комфортно, проте не наш мер.


Перед концертом відзначили найкращих діячів культури і мистецтва міста. Нагороди вручали заступник начальника управління культури і туризму Сумської ОДА Раїса Грицаєнко та міський голова Ігор Алєксєєв – особливо галантно.

До початку концертної програми можна було переглянути виставку книг «Охтирко моя! Слобожанського краю перлина», насолодитися музикою у виконанні вихованців та викладачів Охтирської дитячої музичної школи та взяти уроки творчої майстерності.

У фойє РБК вихованці Охтирської дитячої художньої школи проводили майстер-класи по оздобленню кухонних дощечок в стилі Петриківського та Китайського розписів, валяння іграшок та елементів декору. Ажіотаж викликав майстер-клас Анастасії Гупси по розфарбовуванню тканини за допомогою техніки Ебру (це різновид живопису, характерний для країн Сходу, результатом якого є малюнок, створений на воді або спеціальному розчині, і згодом обережно перенесений на папір чи іншу поверхню).

Над створенням святкової сукні дівчини-Охтирки працювала ціла команда охтирських майстрів-ентузіастів: художників, фотохудожників, швачок. Колоритне вбрання було представлене на День міста в 2015 році. Обійшлося воно місту недорого, бо витратилися лише на матеріали та фото-друк.

Насичена концертна програма прикувала захоплюючі погляди глядачів до сцени, а там відбувалося справжнє свято народної та сучасної пісні, запального танцю, чарівної мелодії, дотепного гумору та краси. Червоною ниткою програми була тема миру та весни.

“Балетну сюїту” виконували танцівниці зразкової балетної студії “Арабески”

На славу відзвітували охтирські аматори народного мистецтва!

Насолоджувалася святом Олена Кириченко

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: