Всеукраїнська спартакіада серед депутатів Сумської області

26 апреля 2016 | ДОЗВІЛЛЯ, СПОРТ | Нет комментариев |

Інформація

про проведення Всеукраїнської спартакіади

серед депутатів Сумської області

22 квітня 2016 року у спортивному комплексі Сумського державного університету відбулася Всеукраїнська спартакіада серед депутатів Сумської області. Дана спартакіада проходила з п’яти видів спорту: теніс настільний (серед жінок та чоловіків), шахи (серед жінок та чоловіків), шашки (серед жінок та чоловіків), футзал та волейбол.

В стартах змагань приймали участь збірні команди депутатів Сумської області:

  1. м. Суми
  2. м. Конотоп
  3. м. Ромни
  4. м. Охтирка
  5. Тростянецький район
  6. Путивльський район
  7. Буринський район
  8. Кролевецький район
  9. Сумська обласна рада
  10. Великописарівський район
  11. Липоводолинський район
  12. Лебединський район
  13. Сумський район
  14. Білопільський район
  15. Конотопський район
  16. Охтирський район
  17. Недригайлівський район
  18. Ямпільський район
  19. Шосткинський район
  20. Краснопільський район

На даній спартакіаді були присутні почесні гості та організаційний комітет, натхнення та самовіддана праця яких є вагомим внеском у розвиток фізкультурно-спортивного руху на Сумщині:

  1. Салатенко Семен Павлович – голова Сумської обласної ради;
  2. Річкаль Анатолій Якович – заступник голови Сумської обласної ради;
  3. Васільєв Анатолій Васильович – ректор Сумського державного університету;
  4. Шапоренко Олександр Максимович – дворазовий Олімпійський чемпіон з веслування на байдарках та каное;
  5. Лантушенко Дмитро Сергійович – начальник управління з питань фізичної культури і спорту Сумської облдержадміністрації;
  6. Теліженко Ігор Михайлович – голова обласної профпілкової організації працівників державних установ;
  7. Павловська Тетяна Володимирівна – Голова Сумської обласної організація ФСТ «Спартак».

І місце з настільного тенісу серед жінок зайняла представниця з Білопільського району;

ІІ місце – м. Суми;

ІІІ місце – з Конотопського району.

І місце з настільного тенісу серед чіловіків зайняв представник з Недригайлівського району;

ІІ місце – Сумська обласна рада;

ІІІ місце – м. Охтирка.

І місце з шахів серед жінок зайняла представниця з міста Охтирки;

ІІ місце – Недригайлівський район;

ІІІ місце – Великописарівський район.

І місце з шахів серед чоловіків зайняв представник Ямпільського району;

ІІ місце – м. Ромни;

ІІІ місце – Великописарівський район.

І місце з шашок серед жінок зайняла представниця Шосткинської команди;

ІІ місце – м. Охтирка;

ІІІ місце – Краснопільського району.

І місце з шашок серед чоловіків зайняв представник команди Сумської обласної ради;

ІІ місце – м. Ромни;

ІІІ місце – Ямпільського району.

І місце з футзалу зайняла команда Ямпільського району;

ІІ місце – команда Великописарівського району;

ІІІ місце – команда міста Охтирка.

І місце з волейболу зайняла команда Великописарівсього району;

ІІ місце – команда Охтирського району;

ІІІ місце – Тростянецького району.

Загальнокомандне І місце зайняла команда Великописарівського району;

ІІ місце зайняла команда Недригайлівського району;

ІІІ місце зайняла команда Ямпільского району.


 

 



Добавить комментарий

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: