РЕЗУЛЬТАТИ: ОХТИРЧАНИ ПРОВЕЛИ МІСЬКУ ТОЛОКУ

27 апреля 2016 | ЖИТТЯ МІСТА | Нет комментариев | №17(1048)

В Охтирці триває всеукраїнська щорічна акція «За чисте довкілля», в ході якої 22 квітня була проведена загальноміська толока. Що вдалося зробити, розповідає начальник управління ЖКГ міської ради Валентина КОЛТИРЄВА:

- У толоці взяло участь близько 500 працівників бюджетної сфери та учнівської молоді. Були розроблені завдання для к ожного к олек тиву учасників акції щодо прибирання парків, скверів, дитячих та спортивних майданчиків, висадження дерев, к ущів та квітів, прибирання прибудинкових територій, ліквідації стихійних звалищ. У ході акції завдяки комунальникам було ліквідовано три стихійних звалища по вул. Молодіжній, вул. Андрія Шаталова (Першотравнева), пров. Ярмарковому, звідки вивезено 24 куб. метрів сміття. А в цілому вже вивезено на полігон 360 куб. метрів ТБВ. Щороку ми прибираємо ці «чорні зони», і кожного разу там знову накопичується сміття. До совісті закликати тих людей, які звозять туди сміття, мабуть, даремна справа, тому боротися будемо іншими методами, для чого і створена у нас інспекція з благоустрою.

Протягом перших теплих весняних днів ми почали висаджувати багаторічні квіти і декоративну траву. На 20 тис. грн.. придбали і висадили в районі альтанки 20 кущів вічнозеленого ялівцю і 33 туї. Запланували закупити 5 тисяч саджанців петунії.

Продовжуються роботи по благоустрою міського парку відпочинку. Тут встановлено 19 урн для сміття та 19 лавочок. Роботи з благоустрою продовжуватимуться і в подальшому. Хочу подякувати всім, хто долучився до акції та прибирання міста.

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: