НОВИНИ

28 апреля 2016 | НОВИНИ | Нет комментариев | №17(1048)

ЕЛЕКТРОННА ПЕТИЦІЯ ВИМАГАЄ РЕМОНТУ ДОРОГИ НА ХАРКІВ

«Негайний ремонт траси Харків-Суми» – так називається електронна петиція, зареєстрована в інтернет-представництві президента України. Вже почався збір підписів за неї. Необхідно зібрати 25 тисяч підписів. До кінця голосування залишилося два місяці. Автор петиції Артем Артеменко просить підтримати її всіх українців: «Не один водій залишив на цій трасі частину ходової, колеса і т. д. Треба зробити гак у 30-80 км, щоб обминути це кладовище автомобілів». Що стосується охтирчан, то їх петиція повинна б зацікавити у першу чергу. Петиція доступна за посиланням по тегам: петиція, траса, Суми Харків, збір голосів.

РАЙОННА ВЛАДА ЗАПРОВАДЖУЄ ІНТЕРНЕТ-ПОСЛУГИ

Охтирський район став другим регіоном в області, після міста Глухів, який активно долучився до впровадження надання послуг з використанням мережі Інтернет. «Участь в даному проекті – це перший крок до впровадження електронного урядування та електронної демократії в районі», – прокоментував подію голова Охтирської районної ради Роман Бублик.

Роман Юрійович повідомив, що згодом завдяки покроковому втіленню в життя якісно нових форм організації діяльності влади з громадськістю в районі завершуються роботи щодо впровадження послуг з напрямків «Звернення» – 2 послуги та «Доступу до інформації» – 1.

Даний проект реалізується в рамках підписання багатостороннього Меморандуму про співпрацю між Сумською обласною, Охтирською районною, а також Глухівською, Конотопською, Роменською, Сумською, Шосткинською міськими радами та громадською організацією «Технології проти корупції» щодо створення системи електронного урядування та електронної демократії у Сумській області.

НОВИЙ НАЧАЛЬНИК ПО ЗЕМЛІ

Голова Сумської облдержадміністрації Микола КЛОЧКО представив нового виконуючого обов’язки начальника Головного управління Держгеокадастру в Сумській області Наталію УСИК.

До цього часу вона працювала у цьому ж управлінні начальником управління державного земельного кадастру.

“ЧОРНОБИЛЬСЬКІ СТОРІНКИ”

У міському краєзнавчому музеї відбувся тематичний захід «Чорнобиль. Я там був», де презентовано книгу «Чорнобильські сторінки Охтирщини» про ліквідаторів аварії, які проживають чи проживали в нашому місті та районі.

Грамотою голови Сумської ОДА за мужність, самовідданість, професіоналізм, виявлені під час ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, активну громадську діяльність та з нагоди 30-ї річниці трагедії на Чорнобильській АЕС відзначено голову Охтирської міської організації «Союз Чорнобиль України» Геннадія Саєнка.

Гіркими спогадами про пережите поділилися ліквідатори та пересленці Анатолій Новицький, Володимир Цибулько, Оксана Коломієць.

На згадку про захід, про події 30-річної давнини Анатолій Новицький вручив книгу «Чорнобильська сторінка Охтирщини» учням ліцею.

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: