ПРОКУРАТУРА ПОВІДОМЛЯЄ

29 апреля 2016 | НОВИНИ | Нет комментариев | №17(1048)

ВІДОМОСТІ З ДЕКЛАРАЦІЙ ПІД ПРИЦІЛОМ ПРОКУРАТУРИ

За фактом декларування недостовірної інформації службовими особами Сумської міської влади розпочато кримінальне провадження.

Прокуратурою Сумської області розпочато кримінальне провадження за фактом внесення службовими особами Сумської міської ради неправдивих відомостей до декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру.

Досудове розслідування розпочато за заявою колишнього Сумського міського голови Геннадія Мінаєва, оприлюдненою в ЗМІ з метою з’ясування всіх обставин та встановлення істини. Санкція статті ст. 366-1 «Декларування недостовірної інформації» КК України передбачає штраф від 2500 до 3000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин, або позбавлення волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років. Відповідальність за цією статтею за подання суб’єктом декларування завідомо недостовірних відомостей у декларації стосовно майна або іншого об’єкта декларування, що має вартість, настає у випадку, якщо такі відомості відрізняються від достовірних на суму понад 250 мінімальних заробітних плат.

МІНЕРА ЗАСУДИЛИ ДО УВ’ЯЗНЕННЯ

На Сумщині місцевого мешканця за підготовку терористичного акту засуджено до 4 років позбавлення волі.

Прокуратурою Сумської області підтримано державне обвинувачення у кримінальному провадженні щодо місцевого мешканця Н., який з метою вчинення влітку 2015 року в м. Суми  терористичного акту шляхом підриву автомобіля представника однієї з громадських організацій, придбав 2 гранати РГ-42, Ф-1 та РГД-5. Проте реалізувати заплановані наміри зловмиснику завадили співробітники УСБУ в Сумській області, які попередили злочин та під час обшуку за місцем його проживання вилучили частину боєприпасів, а підозрюваного затримали.

У подальшому чоловік свою вину визнав, розкаявся та, співпрацюючи зі слідством, добровільно видав приховані ним ще 2 гранати. З урахуванням того, що стороною обвинувачення доведено вчинення особою злочинів, передбачених ч. 1 ст. 14 (готування до злочину)/ ч. 1 ст. 258 (терористичний акт) і ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) КК України, а обвинувачений у вчиненому розкаявся, активно сприяв слідству, Ковпаківський районний суд м. Суми засудив обвинуваченого до 4 років позбавлення волі.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: