ДНІ НАУКОВОГО ЗБАГАЧЕННЯ ТА САМОСТВЕРДЖЕННЯ

5 мая 2016 | ДОЗВІЛЛЯ | Нет комментариев |

З 22 по 25 квітня 2016 року у фіналі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України в м.Києві  змагалися учасники відділень філософії та суспільствознавства і наук про Землю. Серед них охтирчани – Гармаш Ірина та Малікін Дмитро.
У фіналі брали участь  104 юних  журналістів, філософів, теологів, релігієзнавців, соціологів та правознавців і 69 географів, гідрологів, кліматологів, метеорологів, геологів, мінералогів та геохіміків.

Поздоровити із закінченням змагання, надати поради щодо формування життєвих пріоритетів, подарувати хвилини творчості і надихнути на нові звершення до молодих дослідників завітали науковці, поети, чиновники і, звичайно, члени журі. Серед них – президент МАН України Станіслав ДОВГИЙ; поет, Герой України Дмитро ПАВЛИЧКО; президент НАПН України Василь КРЕМІНЬ; куратор відділення наук про Землю, директор Інституту геофізики ім. С. І. Субботіна НАН України Віталій СТАРОСТЕНКО; член Піклувальної ради НЦ «МАНУ», радник керівника Державного управління справами Олексій ЗАСЕНКО.

Юні науковці України під час конкурсу презентували свої неординарні роботи. Приємно, що учениця 10 класу Охтирської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Гармаш Ірина та її керівник Черномаз Алла В`ячеславівна, методист Сумського ОЦПО та РТМ зі своєю дослідницькою роботою «Інститут військового духовенства (капеланства) в Україні: сучасний стан, проблеми становлення», за словами голови журі секції «Теології, релігієзнавства та історії релігії», визначили новий напрям досліджень в релігієзнавстві.
Малікін Дмитро, учень 11 класу Охтирської ЗОШ І-ІІІ ступенів та його науковий керівник Хорошун В.В. вразили журі секції геології проведеною практичною та дослідницькою роботою з теми «Геологічна будова корінного берега річки Ворскла у районі села Чернеччина».
За підсумками конкурсу Гармаш Ірина посіла 2 місце, а Дмитро – 4 місце. Вони нагороджені грамотами Міністерства освіти і науки України.
Вітаємо юних науковців Охтирки та їх керівників з перемогою та досягненнями у престижному Всеукраїнському конкурсі інтелектуалів. А випускнику 2016 року Дмитру Малікіну побажаємо здійснити свою мрію та обрати ту професію яка буде йому до душі.
Фіналісти змагання незалежно від зайнятого місця одержали найвагоміший приз, що не вимірюється жодними матеріальними перевагами чи пільгами, – досвід. Кожен із них, починаючи від бажання здійснити наукове дослідження і закінчуючи його захистом у столиці, пройшов свій урок самоствердження, яких у них ще попереду буде вдосталь.

Методист дослідниць-експериментального напряму  О.О.Литовченко

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: