КУЛЬТУРА ОХТИРКИ: П’ЯТІРКА ЗАХОДІВ ДО СВЯТА

5 мая 2016 | ДОЗВІЛЛЯ | Нет комментариев | №18(1049)

У цьому році Охтирка відзначатиме 375-річчя з часу заснування. Підготовка до свята вже розпочалася, виконком міськради затвердив спеціальну програму.

Що конкретно пропонують громаді, ми попросили розповісти начальника відділу культури і туризму Любов БОБАРИКІНУ.

- До розробки програми святкування були залучені працівники культури, відділу молоді і спорту, міського краєзнавчого музею, аматори і громадські активісти. Спільними зусиллями були розроблені п’ять широкомасштабних проектів.

- Зупиніться конкретніше на кожному з них.

- З травня по серпень проводитиметься міський конкурс «Зорепад талантів». Його мета – виявлення нових творчих особистостей, створення умов для їх розвитку. У конкурсі можуть брати участь всі бажаючі без вікових обмежень у різних жанрах і видах мистецтва (вокал, хореографія, музика, художнє читання та ін.), включаючи різні види оригінального жанру. Завершиться конкурс великим галаконцертом та нагородженням переможців у День міста. Вперше ми проведемо ще один конкурс – «Логотип міста Охтирки».

- А він не дублюватиме герб міста?

- Ми пропонуємо створити і запропонувати на розгляд журі і громадськості свій оригінальний варіант логотипу міста, який буде використовуватися в туристичних та інших заходах. Це ні в якому разі не буде дублювати наш герб. Конкурс проводиться у три етапи (з 1 травня 2016 р. по 1 серпня 2016 року). Перший етап передбачає подання конкурсних робіт на участь у конкурсі. Другий етап – оцінка охтирчанами конкурсних робіт на сайті Охтирської міськради <infosector.omvk@ukr.net> (інтернет-голосування). Третій етап – члени журі визначають переможця Конкурсу.

- Що, на Вашу думку, стане родзинкою програми?

- На мою думку, цікавим повинен стати міський конкурс малюнків на відкритих поверхнях «Графіті». Ми хочемо виявити, підтримати та розкрити творчі здібності молодих охтирчан, які можуть, до речі, вносити на розгляд як індивідуальні ескізи, так і командні. Конкурс проводитиметься одночасно в різних частинах міста на визначених площинах під керівництвом кураторів. Термін виконання робіт з 1 червня по 1 серпня 2016 року. Четвертий конкурс – «Предметний символ Охтирки», організований за ініціативою міської організації роботодавців «Діалог». Є намір створити якийсь предмет, використовуючи будь-які матеріали і техніки виготовлення, який би забезпечив впізнаваність міста за допомогою символу. На конкурс подаються малюнки, ескізи, сучасні, традиційні та історичні вироби (копії реліквій, збережених у родинах протягом кількох поколінь), виготовлені з різноманітних матеріалів та які відповідають поняттю «символ». Пропозиції ми чекаємо до 1 липня, а потім проводитиметься голосування. І нарешті, п’ятий масштабний захід – відкритий міський фестиваль-конкурс пленеру, присвячений нашому земляку, художнику Костянтину Власовському. Конкурс проводиться за напрямками графіка та живопис.

- Де можна ознайомитися з більш конкретною інформацією з приводу конкурсів?

- У відділі культури і туризму, який знаходиться по вул. Армійській,117. Можна зателефонувати 3-19-23 або до мене особисто 095-809-63-16.

Л. Меркульцева

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: