НАДЗВИЧАЙНА ПРИГОДА: А ТАМ ЖЕ БУЛИ ДІТИ!

5 мая 2016 | ЖИТТЯ МІСТА | Нет комментариев | №18(1049)

НЕБЕЗПЕЧНА ЗНАХІДКА В ЛІСІ

На узліссі в районі вулиці Комінтерна нерідко прогулюється пенсіонер Іван Якович МАНДРИКА з онуками. Яке ж було його здивування, коли минулої неділі він помітив людей з металошукачем, які вели розкопки.


Німецька авіабомба пролежала в землі більше 70 років.

Виявилося, що то члени військово-спортивного клубу «Пам’ять», яких покликали шукачі металу. Вони, викопуючи з-під землі металеві предмети, наткнулися на щось схоже на бомбу. Їхні здогадки підтвердив голова клубу Анатолій ЧЕРНИШКІН, який розповів нам: – “У роки війни у цих місцях точилися жорстокі бої і у 1941-му, і у 1943-му. Місто кілька разів переходило з рук в руки, а скільки було скинуто бомб – не міряно. Як правило, в свої експедиції на розкопки ми беремо офіцера-сапера, щоб не наражати учасників на небезпеку. А тут були самі, тому коли на глибині до півметра ми побачили контур великого боєприпасу, то одразу ж повідомили в МНС. І справді, знахідка виявилася авіабомбою, яка не вибухнула. Її забрали спеціалісти і знешкодили. Хочу сказати, що таких знахідок у охтирських лісах може бути ще багато і якщо їх потривожити, то наслідки можуть бути непередбачуваними. Уявіть собі, люди прийшли відпочити, розпалили багаття, почали смажити шашлики, а під кострищем свого часу чекає бомба… Тому будьте обережні”.

28 квітня на oхтирському полігоні група Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України м. Ромни у складі 5 осіб знешкодили цю бомбу.

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: