8 ТРАВНЯ – ДЕНЬ МАТЕРІ: ЦІНУЙТЕ МАТУСЬ!

6 мая 2016 | ЖИТТЯ МІСТА | Нет комментариев | №18(1049)

Слова «матуся», «muter» (німецькою), mother (англійською), madre (іспанською), mamica (румунською) на будь-якій мові звучать ніжно. Ненька – найближча людина, яка піклується про нас, незалежно від нашого віку, статусу, сімейного стану, майже єдина людина, яка любить нас безкорисною, щирою любов’ю. Кожної другої неділі травня в Україні відзначається чудове свято – День матері, який вперше в світі відзначили в 1907 році.

ПРО СВОЇХ НАЙРІДНІШИХ, НАЙКРАЩИХ, НАЙДОРОЖЧИХ МАТУСЬ НАМ РОЗКАЖУТЬ ОХТИРЧАНИ

ЯКУ МАМИНУ ПОРАДУ ВИ ЗАПАМ’ЯТАЛИ?

Людмила Стельмах з донькою Міланою:

- Ще з малечку мама повчала мене: «Стався до людей так, як ти хочеш, щоб вони ставилися до тебе, бо в житті все повертається бумерангом: і добро, і зло». Цей урок я засвоїла на все життя. І свою донечку буду виховувати на засадах добра і миру. Слова подяки і любові говорю матусі нечасто. У телефонній розмові мама каже: «Ми вас дуже любимо!» А я відповідаю: «І ми вас». Ото й усе зізнання. Але після появи Міланки я зрозуміла, що добрі слова на мамину адресу повинні лунати якомога частіше.

ЯК ВИ ВІТАЛИ МАМУ ЗІ СВЯТОМ?

Продавець-консультант Світлана Мандич з племінницями Ганною та Вікою Димко:

- Я маю сестру-близнючку Юлю. Коли нам було років по шість і ми мешкали в Сонячному, то вирішили привітати матусю Олю, подарувавши найкрасивіші квіти з усієї округи. А такі росли тільки на клумбі у односельчанки, яка жила за 4 кілометри від нас. Ми вирушили у далеку дорогу та й нарвали квіток з чужої клумби. Але по дорозі злякалися, що нас розсекретять і насварять та й повикидали оту красу на узбіччя. І більше ніколи такого не робили. Коли подорослішали, подарунки мамі даруємо практичні та корисні. Переважно це косметика, посуд та обов’язково квіти (звісно, не з сусіднього квітника). Своїх діток поки що не маю, залюбки бавлюся з дітьми своєї сестри.

МАМА ДЛЯ МЕНЕ – ЦЕ…

Олена Гончар з донькою Каріною:

- Мама – найрідніша людина. Не уявляю, як я змогла б обійтися без маминих безцінних порад. Її ласкаве слово здатне заспокоїти краще за будь-які ліки, люблячий погляд вселяє віру на краще. Ми мешкаємо в Охтирці, але в різних куточках міста: я – в центрі, вона – на Дачному. Тому нестачу живого спілкування я компенсую телефонними дзвінками. Можу по десять разів на день дзвонити.

ЩО ДЛЯ ВАС МАТЕРИНСЬКА ЛЮБОВ?

Катерина Гавриш, пенсіонерка:

Я виростила двох діточок. Син Олександр зараз мешкає в Сумах, а донька Наталія аж в столиці, тому бачимося з нею нечасто. Нещодавно вона сама вперше стала матусею і подарувала мені онука Давида, якому лишень 5 місяців. Чекаю з нетерпінням зустрічі з ними, бо скоро повинні завітати на гостини. Для мене та моїх діток материнська любов полягає в слушних порадах та піклуванні. Як хтось з дітей захворіє, то материнське серце не на місці, а в голові тільки одна думка – щоб поскоріше одужали. А дитячі перемоги та успіхи примушують материнське серце частіше битися від гордості за своїх кровинок.

«ЦІНУЙТЕ І ЛЮБІТЬ МАТУСЬ»

Надія КУДІНА, кухар:

- У моїй родині мамине слово було закон. Мамина любов – найдорожчий скарб. Коли ти молодий, то не задумуєшся над швидкоплинністю життя, здається, що багато чого попереду. Але доки ми створюємо родину, виховуємо дітей, робимо кар’єру, наші матусі в цей час старіють. Моя мама рік як померла, душевна рана від втрати мені ще болить.Тому цінуйте, частіше обіймайте своїх неньок.

ЧИ БУДЕТЕ СВЯТКУВАТИ ДЕНЬ МАТЕРІ?

Тетяна СЛІПЧЕНКО, вчитель музичного мистецтва:

- Безумовно, адже День матері – одне з найбільш зворушливих свят. Всі ми з раннього дитинства і через все життя до останніх днів несемо в своїй душі єдиний і неповторний образ своєї матусі, яка все зрозуміє, пробачить, притисне до серця і буде самовіддано любити своє дитя незважаючи ні на що. У цей день ми збираємося всією родиною за святковим столом. Я зазвичай випікаю домашній торт «Наполеон». А мої донечки Віолетта та молодшенька Софійка, якій всього два рочки, радують подарунками ручної роботи.

ЯК ЧАСТО ВИ ЗАХОДИТЕ В ГОСТІ ТА ТЕЛЕФОНУЄТЕ МАМІ?

Іван СТРАШКО, пожежник-рятувальник:

- Як став сімейним чоловіком, то до мами Валентини став заходити в гості рідше – десь раз на тиждень. Але дзвоню частіше – через день. Ніхто на світі не замінить мені маму. Її піклування та слушні поради завжди стають мені в нагоді. Припустимо, якби щоб вибратися із якоїсь складної ситуації потрібно було б зробити лишень один дзвінок, то він був би адресований саме матусі.

Давайте робити життя наших матусь прекрасним! Для Вас, любі матусі, найкращі квіти, найщиріші побажання, найніжніші поцілунки!

Спілкувалася Олена Кириченко

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: