СТАЛО ВІДОМО, ЩО…

12 мая 2016 | НОВИНИ | Нет комментариев | №19(1050)

…ПРИВАТИЗУЄТЬСЯ КОМУНАЛЬНЕ МАЙНО

Депутати міської ради затвердили перелік об’єктів комунальної власності, які підлягають приватизації у цьому році. З аукціону будуть продані три нежитлові будівлі. Зокрема, сарай-гараж площею 22,5 кв.м по пров. Матяша,7, двоповерхову будівлю площею 123,2 кв.м ФОП Вовченко Р.М. по вул. Снайпера,13-А, та приміщення 11 кв.м по вул. Перемоги (Леніна),8. Приватизація буде здійснена управлінням ЖКГ у порядку, встановленим чинним законодавством.

…З`ЯВИЛАСЯ НОВА ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБА

На якість житлово-комунальних послуг громадяни можуть скаржитися до Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів. Про це повідомив Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа. «Контроль у сфері надання комунальних послуг відноситься до нашої компетенції, тому громадяни можуть подавати відповідні скарги», – зазначив Володимир Лапа. При цьому він зауважив, що робота з комунальними монополістами є досить непростою, але незважаючи на це, Держпродспоживслужба буде її систематично виконувати.а, а надалі – щомісячна компенсація.

…НА ПІЛЬГОВЕ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВИДІЛИЛИ КОШТИ

За січень – березень 2016 року перевізниками, які здійснюють перевезення пільгових категорій населення, пред’явлено до відшкодування 268,00 тис. грн., які профінансовано у квітні 2016 року. Про це йшлося на засіданні робочої групи з розгляду результатів обстежень пільгового перевезення, що відбулося під головуванням керуючого справами виконавчого комітету Володимира Руденка. Члени робочої групи обговорили питання про відшкодування коштів за пільгові перевезення міським пасажирським транспортом у звичайному режимі руху та про обстеження пасажиропотоку на міських автобусних маршрутах загального користування у звичайному режимі руху. Всього на 2016 рік у міському бюджеті затверджено на перевезення пільгових категорій населення міським транспортом 969,6 тис. грн.

…МОТОТРАНСПОРТ ВИЇХАВ НА ДОРОГИ. ОБЕРЕЖНО!

Мотоцикли, мопеди і моторолери – це транспортні засоби підвищеної небезпеки. З кожним днем їх чисельність на дорогах зростає, причому саме цими транспортними засобами дуже часто керують люди, які взагалі не знають Правил дорожнього руху. Саме такі водії є винуватцями аварійних ситуацій на дорогах і, як наслідок, стають пацієнтами травматологічних відділень у лікарнях, а ще гірше – нерідко гинуть. У теплу пору року на дорогах Сумщини спостерігається збільшення кількості двоколісних транспортних засобів, і як наслідок зросла кількість дорожньо-транспортних пригод за їх участю. Так, з початку року на автошляхах Сумщини сталось 14 ДТП за участі водіїв мототранспорту, в яких 1 людина загинула та 14 травмовано. Поліція вкотре звертається до всіх без виключення учасників дорожнього руху: неухильно дотримуйтеся Правил дорожнього руху та не забувайте про уважність і обережність за кермом. Щоразу, вирушаючи в поїздку, водії двоколісного транспорту повинні одягти шолом та інші відповідні захисні засоби. Бережіть своє життя та життя інших учасників дорожнього руху!

…В МІСТІ З’ЯВИВСЯ ВІДДІЛ ДАБК

В рамках реформи децентралізації в місті з’явився відділ державного архітектурно-будівельного контролю Охтирської міської ради. Очолила його Олена Нечай. До функцій відділу належать приймання в експлуатацію закінчені будівництвом об’єкти з видачею відповідних сертифікатів, реєстрація декларації про готовність об’єкта до експлуатації, видає дозволи на виконання будівельних робіт та анулює їх, здійснює контроль за дотриманням вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, проектної документації, будівельних норм, державних стандартів і технічних умов. Посадові особи відділу ДАБК проводитимуть перевірки відповідності будівельних робіт, будматеріалів, виробів і конструкцій будівельним нормам та дотримання порядку прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів. Також його працівники мають повноваження зупиняти підготовчі та будівельні роботи, які проводяться з порушеннями. А їхні приписи щодо усунення порушень у сфері містобудівної діяльності, є обов’язковими для виконання.

…ЗА БЛАГОУСТРОЄМ МІСТА НАГЛЯДАТИМЕ ІНСПЕКЦІЯ

На новостворену Інспекцією з благоустрою покладений контроль за дотриманням Правил благоустрою, сприяння його розвитку та поліпшення. Сподіваємося, що тепер поблизу кожного магазину будуть встановлені цивілізовані сміттєві урни, милуватимуть око клумби та доглянуті зелені газони, а наше місто перетвориться на мальовничу писаночку. Працівники інспекції складатимуть акти, попередження, приписи, протоколи про адмінправопорушення з метою притягнення винних до відповідальності.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: