ЗАТВЕРДЖЕНО ПЕРЕЛІК ТОПОНІМІВ

12 мая 2016 | НОВИНИ | 8 коммент. | №19(1050)

ФЕМІДА ВИЗНАЛА РІШЕННЯ МЕРА НЕЗАКОННИМ

На минулій сесії міськради був затверджений перелік назв площ, вулиць та провулків міста: всього 274 топонімів. І знову виникли дебати з приводу перейменування деяких вулиць. Депутат міськради Роман Масло озвучив пропозицію про повернення старих назв вулицям Котелевська, Мироносицька, провулку Сливовому, а вулицю Гангаєва перейменувати на Весняну. Проте депутати не підтримали його ініціативу і за вищезгадані зміни проголосувало лише 9 чоловік. Міський голова Ігор Алєксєєв повідомив, що він ознайомився з правовими висновками з цього питання і з’ясував, що немає підстав для повернення старих назв топонімам, а депутат наполягає на внесенні русифікованих і не зовсім толерантних назв. «Якщо я порушив чинне законодавство, то виправлю це, але лише на підставі висновків відповідних інстанцій чи рішення суду, а не окремих депутатів. Давайте припинимо цю пусту полеміку», – сказав мер, як відрізав.

До слова, нещодавно на відкритому судовому засіданні розглядалася справа за позовом Любові Пось до мера Ігоря Алєксєєва про визнання незаконним та скасування розпорядження міського голови від 27 січня № 24-р «Про перейменування та повернення історичних назв площ, вулиць та провулків м. Охтирка» в частині зміни назву провулку Потьомкіна на Сливовий. І Феміда постановила: визнати незаконним та скасувати вищезазначене розпорядження в частині перейменування пров. Потьомкіна та стягнути з міської ради на користь позивача судові витрати в розмірі 551,20 грн. Ігор Юрійович має десять днів на подачу апеляції з дня отримання копії постанови.

Щодо інших топонімів, колишня площа Жовтнева тепер офіційно стала Соборною. А з остаточним переліком назв площ, вулиць та провулків Ви можете ознайомитися тут.

Олена Кириченко

 Комментарии (8)

 

 1. Не подал апелляцию и это нормальный поступок?
  Нормальный был если он выслушав пенсионеров сразу внёс изминения в свое решение а так жители проулка Потёмкина потратили сколько времени, здоровья и денег.
  Для этого мы вибирали мера?

 2. Жорж пишет:

  Алексеев понимает только по плохому, по хорошему он не захотел говорить с избирателями. Может получив щелчке по носу до него дойдёт что людей надо слушать и уважать.

 3. qweasd пишет:

  Кстати, апелляцию он выиграть вряд ли и мог бы. Что вызвало бы еще большее недоверие к нему. А так – просто более-менее достойно проиграл и принял это, это нормально, это у всех бывает. Ошибается каждый – не каждый это признает.

 4. qweasd пишет:

  Читал на портале – мер не подавал апелляцию. В принципе, нормальный поступок. С одной стороны – он теперь будет иметь основания пойти “навстречу” жителям переулка, мол, раз так суд решил, то я и не возражаю теперь. С другой стороны – на НЕ подаче апелляции сэкономит деньги бюджета, деньги жителей и сбережет репутацию.

 5. Qwert пишет:

  Мало того шо міська влада не провела обговорення з мешканцями вулиць так як потрібно так мер Алексеев ще й судиться з охтирчанами. Дійсно такого слабого і впертого до абсурдна мера в Охтирці ще не було.

 6. Богдана пишет:

  Ну что там, подал Алексеев жалобу против людей (за их же, кстати, деньги)?

 7. Наталія пишет:

  а хіба Соборна не була переіменована ще при Демченко?

 8. Молодець пенсіонерка показала місце Алексееву.

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: