КАРТИНА ТИЖНЯ: ВІЧНИЙ ПОДВИГ

15 мая 2016 | НОВИНИ | Нет комментариев | №19(1050)

ХОЧ ВСЕ ДАЛІ ВІДХОДЯТЬ ГРІЗНІ РОКИ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ, ПАМ’ЯТЬ ПРО ТИХ, ХТО ПРИНІС НА ВІВТАР ВЕЛИКОЇ ПЕРЕМОГИ СВОЄ ЖИТТЯ, НЕ ЗГАСАЄ…

9 травня на площі Успенській вшановували ветеранів-фронтовиків та учасників бойових дій


Людмила та Володимир Вакули з онукою Софійкою тримають портрет героїчного родича Федора Михайловича, який, на жаль, не дожив до наших днів. В 1941-1944 р. р. чоловік брав активну участь у боях на Кавказі, Криму та країнах Європи. На фронті отримав поранення, був контужений. За життя отримав медаль «За відвагу» та орден Вітчизняної війни I ступеня.

Дмитро Дмитрович Тарасенко вирушив на фронт в 17 років. Серед 16 нагород він має Ордени Вітчизняної війни II ступеня та Трудової слави.

УРОЧИСТОСТІ

В Охтирці марафон офіційних заходів з відзначення 71-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі розпочався ще зранку 6 травня. Міський голова Ігор Алєксєєв завітав до Охтирського міського терцентру аби привітати ветеранів війни, які обслуговуються установою, з Днем Перемоги. Далі на ветеранів чекав зворушливий концерт, тематична книжкова виставка «Ніхто не забутий, ніщо не забуто» та святковий обід.

Традиційно напередодні Дня Перемоги керівництво та працівники Охтирського учбово-спортивного центру ТСО України (Автошкола) спільно з Тростянецьким СТК, Охтирським коледжем СНАУ та автошанувальниками організували автопробіг пам’яті і шани Охтирським краєм, щоб побувати на місцях бойової слави. Учасники автопробігу, серед яких і ветерани війни, поклали квіти до пам’ятника Олексію Бересту, вшанували пам’ять загиблих воїнів-визволителів на Монументі Безсмертя та Кургані Бойової Слави.

На площі Успенській урочистості супроводжували військові оркестри в/ч А0563 та в/ч2276, які маршем пройшли вулицею Незалежності разом з кадетами та юними барабанщицями. Охтирські дитячі колективи виконали вокально-хореографічну композицію «Ми не хочемо війни». А ввечері на імпровізованій сцені поблизу «Кнєжі» на всіх чекав тематичний концерт та феєрверк.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: