Охтирська ДЮСШ у відкритому чемпіонаті м. Суми зі спортивної акробатики

17 мая 2016 | ДОЗВІЛЛЯ, СПОРТ | Нет комментариев |

Звіт
про участь учнів Охтирської ДЮСШ у відкритому  чемпіонаті м. Суми зі спортивної акробатики
14-15 травня 2016р.

14-15 травня 2016 р. відбувся відкритий чемпіонат Сумської області зі спортивної акробатики серед команд дитячо-юнацьких спортивних шкіл. Змагання із парно-групових видів проводилися в акробатичному залі КДЮСШ №2, а акробатичні стрибки у спортивному комплексі СДПУ ім. А. С. Макаренка.

14 травня  вихованці Охтирської ДЮСШ взяли участь у змаганнях зі стрибків на акробатичній доріжці -  дві команди дівчат та команда хлопців. Команда юнаків у складі  Дядюшки  Ельдара, Кобзаря  Олексія та Макарова  Дениса зайняли ІІ місце. Не відстали від них і наші дівчата. Команда старших дівчат у складі Берези Віти, Зенової  Єлизавети, Соловей Марини, Порохні Юлії та Сіробаби  Аніти вибороли ІІ місце. Та команда молодших дівчат у складі  Ткаченко Дарини, Асмоловської  Анастасії, Бірюк Софії, Задорожної  Карини та Колєснік Дарини посіли ІІІ місце.

15 травня акробати міста Охтирка змагалися  у парно-групових видах із  командою акробатів міста Харків  та двома командами міста Суми.
Серед жіночих пар  МС, КМС та  першого дорослого розряду ІІІ місце зайняли  – Порохня Юлія та Плащова Єлизавета (вікова група 11-16). Також ще одним досягненням дівчат є успішне виконання першого дорослого розряду.
Також почесне І місце серед акробатів другого, третього дорослого та юнацьких розрядів виборола жіноча пара -  Сіробаба Аніта та Ткаченко Дарина, дівчата  виконували програму третього дорослого розряду.
На п єдесталі пошани до них приєдналася змішана пара, яка є дебютантами обласних змагань  – Кобзарь Олексій та Спасьонова Поліна. Юні акробати зайняли ІІІ місце.
Ще успішними змагання є для чоловічої  пари у складі Крамаренка Олександра та Макарова Дениса. Юнаки також вперше взяли участь у змаганнях та вибороли ІІІ місце.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: