ПІДСУМКИ СОЦІАЛЬНО-ОСВІТНЬОГО ПРОЕКТУ З УЧНІВСЬКОЮ МОЛОДДЮ «ЗАКОН – ПОНАД УСЕ»

17 мая 2016 | ДОЗВІЛЛЯ, КУЛЬТУРА | Нет комментариев |

У ОХТИРСЬКОМУ МІСЦЕВОМУ ЦЕНТРІ З НАДАННЯ БВПД ПІДВЕДЕНО ПРОМІЖНІ ПІДСУМКИ ДОВГОТРИВАЛОГО СОЦІАЛЬНО-ОСВІТНЬОГО ПРОЕКТУ З УЧНІВСЬКОЮ МОЛОДДЮ  «ЗАКОН – ПОНАД УСЕ»

12 травня 2016 року за участю ЗМІ відбувся круглий стіл «Підведення проміжних підсумків взаємодії Охтирського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги та Охтирського міського центру позашкільної освіти – Мала академія наук учнівської молоді».

Мета заходу – обговорення співпраці та підведення проміжних підсумків взаємодії Охтирського місцевого центру з надання БВПД, Охтирського МЦПО-МАН та Охтирської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3.

У заході узяв участь начальник відділу освіти Охтирської міської ради А.В.Тронь, директор ОМЦПО-МАН Ганцева Н.Л.

Розпочалася робота круглого столу зі вступного слова директора місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Тамари Олександрівни Козир, яка нагадала про етапи становлення системи безоплатної правової допомоги в Україні та наголосила на важливості роботи на перспективу з підростаючим поколінням.

Учениця 10 класу (правого профілю) Охтирської ЗОШ І-ІІІ ст.№3 Гармаш Ірина, вихованка гуртка «Історичне краєзнавство» ОМЦПО-МАН  презентувала проміжні підсумки роботи за 2015-2016 навчальний рік учнів ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 та гуртків дослідницько-експериментального напряму ОМЦПО-МАН у проекті «Закон – понад усе».

У рамках цього проекту учням правових класів ЗОШ І-ІІІ ст.№3 та вихованцям   ОМЦПО-МАН надана можливість   зустрічатися та працювати  з фахівцями Охтирського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги, отримувати консультації та рекомендації під час написання науково-дослідницьких робіт учнів членів Малої академії наук України.

Відвідуючи центр протягом року учнівська молодь обох закладів мали можливість більш детально ознайомитися з видами послуг, які надають фахівці установи, категоріями громадян, які мають право на вторинну допомогу, розповсюджували інформацію про діяльність Охтирського місцевого центру з надання БВПД в навчальних закладах та на вулицях міста, брали участь в  «круглих столах», спільних заходах під час тижнів права.

Вихованки наукового гуртка ОМЦПО-МАН презентували свої дослідження з тем «Розвиток вторинної правової допомоги в Україні. Реалії та перспективи» (Панова Вікторія),  «Діяльність Охтирського місцевого центру з безоплатної правової допомоги» (Хацько Валерія), остання робота стала переможцем І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук учнівської молоді в січні 2016 року.

Керівник гурткової роботи Дмитро Сергійович Дужак  розповів про практичну роботу юних науковців за завданнями Охтирського міського центру з надання БВПД, а саме: вуличне інформування жителів міста та району та соціальне опитування.

Начальник відділу освіти Анатолій Васильович Тронь підсумовуючи зустріч наголосив на тому, що саме правова культура та правове виховання учнів є вже сьогодні соціальною гарантією дії верховенства правового закону в суспільстві.

Ольга Литовченко,
методист ОМЦПО-МАН

 

 Добавить комментарий

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: