КОМУНАЛЬНА СФЕРА: ГАРЯЧА ВОДА СТАНЕ РОЗКІШШЮ

18 мая 2016 | НОВИНИ | 1 комментарий | №20(1051)

Тарифи на гарячу воду більшаться з 1 липня 2016 року до 63-78 гривень за кубометр. Про це йдеться у постанові Національної комісії, що здійснює держрегулювання у сфері енергетики і комунальних послуг. Згідно з постановою, вартість 1 кубометра води залежатиме від постачальника послуги і наявності рушникосушки в квартирі. Як наголошується, в Києві клієнти компанії “Київенерго” платитимуть 77,67 гривні за кубометр гарячої води за умови наявності рушникосушки в квартирі, а без рушникосушки плата за кубометр води становитиме 71,59 гривні. У Сумській області тарифи встановлені на максимальному рівні – 80,59 грн. з рушникосушками та 74,43 грн. без. Різниця у тарифах різних компаній утворюється через те, що вони використовують різні матеріали для вироблення теплової енергії (природний газ та вугілля). Як відомо, Національна комісія, що здійснює держрегулювання в сфері енергетики і комунальних послуг, підвищила тарифи на теплову енергію та послуги центрального опалення на 75-90% з 1 липня 2016 року.

Коректування тарифів пов’язане з рішенням уряду по ціні на природний газ, перегляд заробітних плат у відповідності з новим рівнем мінімальних зарплат та рівнем ЄСВ, зміною роздрібних тарифів на електроенергію і т.д.

Проте у Міненерговугілля сказали, що знайшли спосіб зменшити тарифи на гарячу воду. Більшість українських ТЕЦ хочуть перевести з газу на вугілля, щоб зменшити вартість гарячого водопостачання. Про це повідомив міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик під час засідання КМУ 11 травня. З його слів, у міністерстві пропонують зробити “мікс”, щоб знизити загальну цінову вартість на гарячу воду.

 Комментарии (1)

 

  1. Пионер пишет:

    Зате маємо шанс,щоб їм трясця.Життя прекрасне здається дочекались.

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: