НОВИНИ

19 мая 2016 | НОВИНИ | Нет комментариев | №20(1051)

РУХ ПЕРЕКРИЮТЬ ЗАРАДИ ЄВРОПИ

В Охтирці на 21 травня – День Європи в Україні, заплановано ряд масових заходів (план заходів дивіться на стор.?). З метою забезпечення безпеки дорожнього руху та охорони громадського прядку під час проведення заходів оргкомітет доводить до відома громадян та водіїв зокрема, що 21 травня буде тимчасово перекрито рух транспорту по вул. Незалежності з 9.00 до 10.00 та з 10.30 до 11.30.

НА ЗДОРОВ’Я ДІТЕЙ ЗВЕРНУТЬ УВАГУ

Депутати міської ради мають намір з`ясувати стан надання медичної допомоги дітям міста. Інформацію з цього приводу доручено підготувати заступнику головного лікаря з охорони материнства та дитинства ЦРЛ Людмилі ЗАГРЕБЕЛЬНІЙ. Своїми зауваженнями та пропозиціями охтирчани можуть поділитися на сайті «Роксолани». Депутати матимуть змогу ознайомитися з ними до сесії і зробити відповідні висновки щодо цього питання.

ХТО ОТРИМАЄ БЕЗПЛАТНІ АЙФОНИ?

Виконавча служба ГУ юстиції в Сумській області розмістила в Системі електронних торгів арештованим майном оголошення про безплатну передачу майна, серед якого 16 планшетів Apple iPad та 55 телефонів Apple iPhone, три кожушки із штучного хутра, 25 бейсболок і не тільки. Отримати все це можуть дитячі будинки, органи державної влади, військові формування, також майно може бути спрямоване на благодійні цілі. Заявки відділ примусового виконання рішень держвиконавчої служби ГУ юстиції у Сумській області приймає до 29 травня.

НА СУМЩИНІ – 22 МІЛЬЙОНЕРИ

Завершився основний етап кампанії декларування доходів і ГУ ДФС у Сумській області підбило його підсумки. В інспекцію подані 1 342 декларації на загальну суму майже 210 млн.грн. У тому числі від отримання спадщини 576 декларацій на суму задекларованого доходу 74 млн.грн. Доходи іноземного походження задекларували 124 громадяни на суму 2,5 млн.грн. Про отримання доходу понад 1 млн.грн. надійшло 22 декларації. Сума спільного прибутку складає 66,5 млн.грн., сума нарахованого податку – 624,2 тис.грн., воєнного збору – 84,6 тис.грн.

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: