В ЦЕНТРІ УВАГИ: НОВЕ ПРИЗНАЧЕННЯ

20 мая 2016 | НОВИНИ | Нет комментариев | №20(1051)

В № 18 від 4 травня ми писали про те, що Охтирська РДА нарешті отримала керівника, згідно з розпорядженням Президента України № 176/2016 від 29 квітня. 13 травня в РБК відбулося урочисте представлення голови Охтирської РДА Віталія Супруна.

Представляв нового керівника району голова Сумської ОДА Микола КЛОЧКО:

«Призначення Віталія Миколайовича на відповідальну посаду відбулося в нелегкий час для України в цілому та Сумщини зокрема. Охтирський район має багато невирішених проблем. Не можна зволікати з поверненням нафтових коштів, поліпшенням екологічної ситуації, ремонтом доріг, модернізацією закладів освіти та охорони здоров’я, створенням нових робочих місць. На часі створення об’єднання територіальних громад. Позитивним прикладом для Охтирщини є Березівська громада, яка створена в Глухівському районі. На 2016 р. цій громаді розподілено субвенцію з держбюджету в розмірі 9 млн. 604, 9 тис. грн., що будуть надходити транша ми протягом року. Вдумайтеся в цю цифру! Лише одна громада з державної казни отримує майже 10 млн. грн. вже в 2016 році. В квітні Березівська громада отримала 1 млн. 67 тис. грн., яку вона спрямує на нове будівництво та реконструкцію соціально-економічних об’єктів інфраструктури комунальної форми власності.

Нажаль, інформаційно-роз`яснювальна робота з питань реформи децентралізації в Охтирському районі пробуксовує. А іншого шляху, ніж об’єднання громад, немає. Чиновники звикли працювати по старій схемі: брати повноваження, ресурси, а відповідальності – нуль. Проте надалі так не буде. Якщо громада хоче отримувати більше фінансових ресурсів,
то її керівництво має нести відповідальність за розподілення цих коштів.

Зараз ми продовжуємо формувати гілку районної влади з патріотично налаштованих фахівців. Як і просила громада, новий очільник РДА має охтирські корені та досвід роботи в нашому регіоні. На мою думку Президент України прийняв правильне рішення, призначивши саме Віталія Супруна на цю посаду, бо він знає проблематику Охтирського краю», – заявив губернатор.

Охтирський район більше року був з виконуючими обов’язки, що потягло за собою відсутність справжнього керівника. Близько 8 місяців не було заступника з гуманітарних питань. Голова Охтирськ ої райради Роман Бублик висловив упевненість, що кадрові проблеми невдовзі будуть вирішені. За сценарієм слово надали й самому винуватцю свята Віталію Супруну, який подякував за висловлену довіру та наголосив на відкритості роботи РДА.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: