СПОРТ

21 мая 2016 | ДОСУГ, СПОРТ | Нет комментариев | №20(1051)

ЧЕМПІОНИ КАРАТЕ

14-15 травня в Дніпропетровську відбувся Чемпіонат України з карате JKS. Охтирський спортивний клуб «Легіон» в складі збірної команди Сумської області виборов чималу кількість перемог, загалом 18 медалей різного ґатунку: І місць -4, ІІ місць — 1 і ІІІ місць — 14. Чемпіонами в своїх вікових категоріях стали: Дмитро Титаренко, Артем Кучер, Ілля Сушинський, Артем Поляк. Призові місця здобули: Яковенко Федір, Ярослав Когер, Сергій Негря, Нікіта Шейко, Данило Одольський, Максим Калач та Дмитро Семегук.

ЗІРКИ ДЗЮДО

Тренер Володимир Кисіль з призерами змагань старшої вікової групи

Охтирські дзюдоїсти продовжують радувати новими перемогами на спортивному фронті. Нещодавно в Сумах пройшов відкритий Всеукраїнський турнір з дзюдо серед юнаків 2000-2001, 2003-2005 р. н., в якому взяли участь і наші спортсмени. У старшій віковій групі наші юнаки вибороли треті місця в своїх вагових категоріях: Станіслав Ков’яр (81 кг), Ілля Гнітій (66 кг), Давид Федорченко (38 кг). В молодшій віковій групі Єгор Колодяжний виборов перше місце у ваговій категорії 26 кг.

СТИМУЛ ДО ПЕРЕМОГ

У рідній Височанській школі третьокласник

Ваня ГРИШКО – справжня знаменитість

Вже чотири роки Ваня ГРИШКО є вихованцем відділення боротьби дзюдо Охтирської дитячо-спортивної школи, де заодно займається і самбо. За цей час здобув 17 медалей у різних Всеукраїнських, регіональних і обласних турнірах, знайомий з татамі Києва, Харкова і Сум. Щодня, крім вихідних, хлопчика на заняття возить тато Богдан. Якщо він зайнятий по службі, на підміну заступає дідусь Григорій Іванович. Чоловіки хочуть виховати Івана справжнім чоловіком, адже не так і просто дитині по дві години в день тренуватися в спортивному єдиноборстві.

- “Ваня ніколи не хизується перед слабшими своїми уміннями, він дуже урівноважений і розсудливий хлопчик, каже ступник директора з виховної роботи Світлана Миколаївна ШКРОБОТ. – Його вдома виховують у люблячій і дружній атмосфері. Тато – дільничний інспектор поліції, мама – наш шкільний кухар. У них ще є молодша донька. Дуже хороша родина, де всі дбають один про одного”.

- Я хочу, щоб мій син став як мінімум чемпіоном України з дзюдо чи самбо, яке, до речі, Вані подобається більше, – поділився сподіваннями тато.

Сам же хлопчик ще не визначився, ким стане у дорослому житті, а поки що йому подобається шкільна математика. А спортивні досягнення, набуті в дитинстві, є маленьким стимулом до великих перемог.

ПІДКОРИЛИ ОДЕСУ

ПОДІЯ

11-12 травня в Одесі пройшов Чемпіонат України з дзюдо серед юнаків та дівчат 2003 рок у народження.

Даринка Федорченко та Настя Кармазова з грамотами та медалями

Наші борці в черговий раз повернулися із численними нагородами та цінними призами. У цих змаганнях взяли участь 22 команди з різних регіонів України, але охтирські борці показали високий рівень майстерності і багато наших спортсменів в черговий раз піднялися на п’єдестал пошани. Змагання виявилися видовищними та результативними. Учениця школи № 3 Настя КАРМАЗОВА у ваговій категорії 36 кг виборола золоту медаль. Учениця школи № 1 Яринка ФЕДОРЧЕНКО у своїй ваговій категорії 27 кг була заявлена одна, тому могла забрати нагороду автоматично, без бою. Але дівчина такої нагороди не забажала і вийшла на татамі, аби показати майстерність бою з суперницями у ваговій категорії 33 кг. Яринка за кращу техніку та жагу до перемоги отримала цінний подарунок: мікрохвильову піч та навушники.

Збірна Сумської області серед дівчат зайняла перше місце по Україні, а в командному заліку наша збірна зайняла третє місце.

БОКСЕРИ В ФІНАЛІ

Охтирські боксери виграли півфінальні бої

Охтирські боксери-переможці Віталій Залавський,

Антон Вінник, Назар Бабій та Данило Залавський

з тренером Віталієм Ходунаєм

ПРИЗОВІ МІСЦЯ

Нещодавно в Ромнах проходив турнір пам`яті мастера спорта Сергія Карпенка, в якому взяло участь 120 учасників. Охтирські боксери виграли півфінальні бої. Завдяки професійній підготовці тренера по боксу Віталія Ходуная його вихованці зайняли багато призових місць. Зокрема учень школи № 1 Антон Вінник у ваговій категорії 91 кг виборов I місце, учень гімназії Назар Бабій у ваговій категорії 56 кг зайняв II місце, учень школи № 5 Данило Залавський у ваговій категорії 46 кг виборов почесне II місце, Віталій Залавський учень ЗОШ № 5 (вагова категорія 38 кг) – II місце. Вітаємо юних переможців та бажаємо в майбутньому підкорювати вершини боксерського спорту.