У Житомирі завершився Чемпіонат збройних сил України з рукопашного бою

24 мая 2016 | ДОЗВІЛЛЯ, СПОРТ | Нет комментариев |

У Житомирі завершився Чемпіонат збройних сил  України з рукопашного бою на честь героя України полковника Тараса Сенюка.

Протягом двох днів на базі спортивного комплексу «Динамо», що у Житомирі, тривав чемпіонат Збройних Сил  України з рукопашного бою. Змагання проводилося на двух килимах.104 спортсмена – військовослужбовця змагалися за право стати кращим «рукопашником» збройних Сил. На одному з килимів змагалися 6 команд – представники Сухопутних військ, Повітряних Сил, Військово- морських сил, Головного управління розвідки, Сил спеціальних операцій і команда курсантів військових вишів. На другому килимі виступали шість команд – представники бригад Високомобільних  десантних військ ЗС України та навчального центру ВДВ. У фіналі змагалися переможці двох килимів у кожній з категорій. Це були найзапекліші поєдинки. У командному заліку на звання кращої команди зустрілись  команда ВДВ та Сухопутних військ. В результаті проведення восьми боїв по ваговим категорія Сухопутні війська отримали перше місце.
За перемогу команди Сухопутних військ боровся спортсмен Охтирської федерації карате-до, майстер спорту з карате-до, володар чорного поясу(2 дану), учасник бойових дій АТО, військовослужбовець за контрактом  військової частини Охтирського інженерного полку Розінько Олександр. На фото переможець з кубком змагань.

Тренер   Нестеренко В. Ю.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: