УРОЧИСТЕ ВШАНУВАННЯ ОБДАРОВАНОЇ МОЛОДІ У РАМКАХ ОБЛАСНОГО ФЕСТИВАЛЮ НАУКИ, ОСВІТИ І КУЛЬТУРИ

24 мая 2016 | ДОЗВІЛЛЯ, КУЛЬТУРА | Нет комментариев |

В СУМАХ ПРОЙШЛО УРОЧИСТЕ ВШАНУВАННЯ ОБДАРОВАНОЇ МОЛОДІ У РАМКАХ ОБЛАСНОГО ФЕСТИВАЛЮ НАУКИ, ОСВІТИ І КУЛЬТУРИ

30 юних охтирчан під час свята отримали дипломи переможців та призерів Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України. Подяками та грамотами Департаменту освіти і науки нагороджені і педагоги загальноосвітніх шкіл та ОМЦПО-МАН, які підготували переможців інтелектуальних конкурсів.

17 травня в Сумському державному університеті відбувся Фестиваль науки, освіти і культури «СумДУ – сумчанам!». Більше 1200 гостей свята з усіх регіонів Сумщини відвідали захід, аби надихнутись здобутками науковців СумДУ.

У день фестивалю площа перед університетом замайоріла прапорами та наметами, де кожен інститут і факультет представляв цікаву, в першу чергу для шкільної та студентської молоді, науку: демонстрація роботів, друк на 3D-принтері, хімічні досліди з рідким азотом, сухою водою та гелієм, перегони моделей човнів, авіамодельне шоу та робота квадрокоптерів, тест-драйв автомобіля, майстер-класи з малювання ієрогліфів та багато іншого побачили сумчани. Також вони активно брали участь у різноманітних іграх та конкурсах, виконували завдання – долучалися до детективної гри, творчих завдань з перекладу та журналістики, психологічних тестувань, розгадували економічні загадки, вправлялися, як надавати першу медичну допомогу та проходили майстер-класи зі стрільби з луку та бойових мистецтв.

Велике зацікавлення викликав намет кафедри військової підготовки, де всі охочі могли повправлятися зі збірки-розбірки зброї. А комплекс громадського харчування організував «польову кухню» з частуванням кашею та чаєм.

Побували охтирчани і на екскурсіях  у Сумському аграрному університеті та Сумському державному педагогічному університеті, де мали змогу познайомитися з викладачами цих вузів, відвідати аудиторії та лабораторії, дізнатися про правила прийому до ВИШів у 2016 році.

Вітаємо юних  інтелектуалів Охтирщини зі Святом науки, освіти та культури та побажаємо їм успіхів у подальшому житті!

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: