ПРИХОВАНА НЕБЕЗПЕКА: ДОКИ ГРІМ НЕ ГРЯНЕ, КОПИ НЕ ПЕРЕХРЕСТЯТЬСЯ

25 мая 2016 | АКТУАЛЬНА ТЕМА | 2 коммент. | №21(1052)

Дитяча безневинна гра в лікаря на дитячих майданчиках міста може нанести невиправну шкоду для дитячого здоров’я.

А все через людей, які, опустившись на останню сходинку соціальної ієрархії, калічать своє життя та ще й ставлять під загрозу долю інших людей. Мова йде про наркозалежних людей, які вживають наркотики шляхом ін’єкцій. Вся серйозність цієї проблематики полягає не лише в тому, що з кожним роком наркоманів стає все більше, а ще й в тому, що хворі  люди залишають використані шприци зі слідами потенційно небезпечної крові деінде. Нещодавно я стала випадковим свідком кричущої ситуації.

Після робочого дня прогулююся парком, що поблизу «Кнєжі», і спостерігаю, як на дитячому майданчику «Рошен» трирічний малюк схопив шприца і почав з ним бавитись. «Викинь негайно! Це небезпечно», – з острахом вигукнула я. Маля викинуло страшну забавку за паркан і побігло до матусі, яка, як ні в чому не бувало, розмовляла по мобільнику. Молода жіночка напевне й не думала, що над дитячим майданчиком розгорнула свої чорні крила невидима постать з косою, душа якої знаходиться на краю зараженої голки. А моє серце несамовито закалатало. А що було б, якби хлопчина ненароком вколовся тією голкою? Дитячі пустощі можуть мати незворотні наслідки: лікарняна палата, ретровірусна терапія, порушення психічного стану, прийом серйозних пігулок, апатія, розчарування, відчай… Після цього випадку я стала постійним гостем майданчика, аби впевнитися, що він безпечний для малюків. Мене зацікавила думка однієї з матусь, чи не лячно їй відпускати своє чадо бавитися на цьому ігровому майданчику?

Світлана Косенко з сином Олежкою:

- Страх за здоров’я та благополуччя своєї дитини у мене з’явився одразу, як я дізналася про вагітність. А після пологів переживань побільшало: то перші зубики лізуть, потім перші кроки та падіння, а про небезпеку оточуючого світу годі й говорити. Я мешкаю в 9-поверховому будинку по вул. Парковій, 38 і в під’їзді постійно збираються підозрілі люди, які після себе залишають шприци, пляшки та інший непотріб. Міський парк та парк поблизу «Кнєжі» – улюблені місця відпочинку мого трирічного синочка. Я знаю про потенційну небезпеку, тому ходжу за малюком по п’ятах. Неодноразово на власні очі бачила биті пляшки, недопалки та шприци. Тому хочу попередити інших матусь, щоб пильно оглядали місця відпочинку дітей та не залишали їх без уваги. Дитячі майданчики повинні бути під прицілом посиленої уваги поліціянтов. Де ж їхні патрулі, камери відеоспостереження, оперативні заходи?.. Доки продовжуватимется вакханалія і безконтрольність? Чи доки гром не гряне, копи не перехрестяться?

О. Кириченко

 Комментарии (2)

 

  1. НАИВНАЯ пишет:

    Может быть, есть надежда на нового начальника милиции. Ему в Конотопе не сладко было с Семенихиным, он знает, что с правонарушениями нужно по настоящему бороться, а не делать вид бурной деятельности. Хочется видеть конкретные действия.

  2. Рая пишет:

    К сожалению, приходится жить в больном обществе, а подругому как. Никто не видит ни наркоманов, ни пьяниц, ни самогонщиков. Разве только иголки, а остальные свои каки где они делают. Здесь же на площадках, в подъездах и т.д. Приходится созерцать и надеяться на бога.

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: