Стало відомо, що…

25 мая 2016 | НОВИНИ | Нет комментариев | №21(1052)

…КУДИ ЙДУТЬ ГРОШІ З ОБЛАСНОГО БЮДЖЕТУ

На засіданні постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва про виконання обласного бюджету Сумської області за І квартал 2016 року звітувала директор Департаменту фінансів ОДА Олена Батраченко.Згідно з наданою інформацією за підсумками першого кварталу приріст склав 59,2%, тобто 45 млн. грн. Це дало можливість профінансувати всі заплановані витрати. Крім видатків на соціальне спрямування — утримання закладів освіти, охорони здоров’я, культури, ветеринарної медицини, фізичної культури і спорту, соціальний захист і соцзабезпечення жителів – забезпечена своєчасна виплата заробітної плати працівникам бюджетних установ, а також: – 463,3 тис гривень спрямовано на пільгове медичне обслуговування громадян, що постраждали внаслідокав арії на ЧАЕС; – 272,7 тис.гривень – на виплату допомоги інвалідам І групи з числа учасників бойових дій на території інших держав та сім’ям загиблих учасників бойових дій на території інших держав, які проживають у Сумській області; – 199,2 тис.гривень – на оплату компенсаційних виплат інвалідам на бензин, ремонт, техобслуговування автотранспорту та транспортне обслуговування.

…ЗБИРАЮТЬСЯ ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ

Квартальна уповноважена квартального комітету «8 сотня» Алла Бойко доводить до відома громади міста Охтирка про проведення громадського обговорення у вигляді зборів з перейменування назви вулиці Олексія Гангаєва на назву Весняна, на підставі звернень громадян. На обговорення дається згідно із законодавством 2 місяці. Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення треба подавати у письмовій чи усній формі та надсилати на поштову адресу організатора з громадського обговорення Бойко А. М.: 42700, м.Охтирка, Сумської області, пров. Весняний (колишній переулок Халтуріна), будинок 15а, телефон для зв’язку 095-941-92-16 із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає.Місце проведення громадського обговорення: м.Охтирка Сумської області, вул. Олексія Гангаєва (колишня Халтуріна), біля будинку 33 о 18-00 годині 24 липня 2016 року. Результати проведення громадського обговорення будуть оприлюднені.

…ВІДБУВСЯ ФОРУМ МІСЦЕВОГО РОЗВИТКУ

Засідання Форуму місцевого розвитку відбувся на Охтирщині у рамках Угоди про партнерство між Програмою розвитку ООН, Охтирською районною державною адміністрацією і районною радою щодо реалізації в районі Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громади». У його роботі взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Окрайченко, координатор проекту ПРООН у Сумській області Анатолій Молошний, а також сільські голови та керівники громадських формувань населених пунктів району, що беруть участь у реалізації третього етапу програми, керівники ряду організацій та служб причетних до впровадження спільних ініціатив. Дві громади району – Чупахівська та Бакирівська – вже завершили свої мікропроекти. Наразі триває робота спрямована на створення середовища, яке сприятиме сталому соціально-економічному розвитку територіальних громад, у Комишанській та Хухрянській. Участь району в проекті — реальна можливість суттєво покращити соціально-економічний стан громад. Наразі питання номер один – згуртовані дії громади та місцевої влади, аби мобілізувати всі можливі фінансові, технічні й організаційні ресурси. Адже за рахунок економії коштів можливості з реалізації проектів розширюються. Подальша участь громад Охтирського району у проектах ЄС/ПРООН залежить від бажання, ініціативності та енергійності самих громад. Конкретніше ж про четверту фазу проекту можна буде говорити вже у липні поточного року.

…ПРИЗОВ НА СЛУЖБУ – ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ВЛАДИ

Про це зазначив заступник голови ОДА Іван БОРШОШ під час проведення наради з питань виконання завдань щодо організації призову громадян на строкову військову службу та службу за контрактом. Основними критеріями з виконання планового завдання є результати діяльності роботи керівників міст і районів області, зазначив посадовець і наголосив, що відмічається стійка тенденція погіршення показників щодо призову громадян. Він проаналізував роботу міст і районів і в області у цьому напрямку і відмітив, що на 20 травня завдання з призову громадян на строкову військову службу в області виконано на 25%, а зокрема по м. Суми на 10%. Виконання планових завдань по відбору на службу за контрактом становить 30%, по м. Суми – 26%. За підсумками наради головам районних державних адміністрацій, міським головам і головам призовних комісій надані доручення щодо активізації роботи та щоденного інформування управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи ОДА про виконання завдань протокольного доручення. До речі, на сьогоднішній день в Охтирському районі за інформацією начальника відділу РДА Олександра Бреня 4 юнака відправили на строкову службу в українське військо, 78 осіб – оповіщено, 6 чоловік – проходять медичне обстеження. Оповіщення призовників проводиться навіть в нічний час та на вихідних. Нещодавно повістка була вручена нареченому на власному весіллі в с. Високе. Загалом цієї весни із нашого району до армії планується забрати 15 хлопців.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: