ПІЛЬГИ: ЩОБ УЧАСНИКИ АТО ПОДОРОЖУВАЛИ

27 мая 2016 | СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ | Нет комментариев | №21(1052)

Про те, що за міжміський проїзд учасникам АТО буде виплачуватись компенсація, розповідає начальник відділу персоніфікованого обліку УСЗН Галина Таран.

У березні 2016 року Сумською обласною радою прийнято рішення щодо проведення компенсаційних виплат інвалідам війни та учасникам бойових дій з числа учасників антитерористичної операції за проїзд автомобільним транспортом на міжміських маршрутах загального користування у міжобласному та внутрішньо обласному сполученнях.

Право на компенсаційні виплати мають інваліди війни та учасники бойових дій з числа учасників антитерористичної операції за зареєстрованим місцем проживання. Компенсаційні виплати здійснюються шляхом відшкодування вартості квитка за проїзд автомобільним транспортом на міжміських маршрутах загального користування у міжобласному та внутрішньо обласному сполученнях на суму не більше ніж 2000 гривень на рік, за місцем перебування на обліку в управлінні соціального захисту населення.

Для отримання компенсаційних виплат особа подає заяву довільної форми із зазначенням письмової згоди на обробку персональних даних.

До заяви додаються:
- копія паспорту заявника;
- копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номеру заявника;
- копія посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни;
- документ, що підтверджує безпосереднє залучення особи до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення;
- проїзні документи на проїзд автомобільним транспортом із зазначенням прізвища та ініціалів пільговика та номера посвідчення (проїзний квиток фіскальний чек);
- реквізити рахунку в банку, на який перераховуватимуться компенсаційні виплати.

В разі виникнення додаткових питань просимо звертатись до управління соціального захисту населення за адресою вул. Перемоги,1, або за телефоном 4-15-38.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: