Випускний бал 2016: Полетіли журавлики у доросле життя

1 июня 2016 | ЖИТТЯ МІСТА | Нет комментариев |

Охтирчани люблять цікаво проводити своє дозвілля. Тому будь-який концерт, ярмарок чи то виставка притягують спраглих до видовищ містян. Проте одним з наймасовіших та найяскравіших свят є загальноміський випускний вечір із символічною назвою «Журавлиний вирій». Цьогоріч він припав на 28 травня.

Перед красою, витонченістю та харизмою випускників-2016 навіть природа не встояла і подарувала напрочуд теплу та сонячну погоду, незважаючи на те, що напередодні охтирську землю рясно зрошували проливні дощі та навідувалися шквальні вітри.

Традиційно випускний захід розпочався урочистою ходою винуватців свята від площі Успенської до стадіону «Нафтовик». Крокували випускники під музичне акомпанування військового оркестру В/Ч А0563 та барабанщиць. Віддали шану колишні школярі й загиблим на Сході України воїнам АТО, Тарасу Шевченку, Олексію Бересту та солдатам Другої світової війни, поклавши квіти до пам’ятних місць.

Добре розгледіти всі наряди охтирчанам заважали інші учасники свята (батьки, друзі та знайомі школярів), які чомусь вирішили пройтися разом з випускниками головною вулицею міста, тим самим загородивши зручний ракурс огляду юних леді та джентльменів.

Схвильовані, трішки втомлені дефіле вулицею Незалежності, проте на емоційному підйомі та з ейфорійними блискітками в очах від такої кількості уваги та поздоровлень, випускники дісталися стадіону. І розпочалася урочиста частина. За традицією начальник відділу освіти Анатолій Тронь оголосив наказ про нагородження випускників загальноосвітніх шкіл золотою медаллю «За високі досягнення у навчанні» та срібною медаллю «За досягнення у навчанні», а міський голова вручив особисто 21 одну медаль (16 золотих та 5 срібних) та сертифікат, що засвідчує 100% працевлаштування за спеціальністю в Охтирці після завершення навчання в обраних вишах. Найбільше медалістів випустила школа № 1: 4 – золотих та 2 – срібні. Святковий концерт та феєрверк стали кульмінаційним моментом зворушливого заходу.

Прощальне свято, зустріч сходу сонця, перегляд випускних альбомів та дисків, швидкоплинні моменти літа… і доросле життя відкриває обійми для наших випускників.

Попрощавшись з рідною школою, затишними класними кімнатами, гомінкими шкільними коридорами, щирими друзями, зі своїми мудрими наставниками, люблячими батьками, рідною домівкою, на них чекають незвідані далі.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: