НОВІ ПРИЗНАЧЕННЯ: У ПОЛІЦІЇ НОВИЙ ОЧІЛЬНИК

2 июня 2016 | НОВІ ПРИЗНАЧЕННЯ | Нет комментариев | №21(1052)

25 травня особовому складу Охтирського відділу поліції представили нового керівника. Зібралися керівники правоохоронних структур Охтирщини, очільники міської та районної влади. Нового керівника представляв начальник ГУНП в Сумській області Микола Лушпієнко. Він розповів, що державні посади ніхто не може приватизувати, тому зміна керівництва – це справа буденна.

Подякував колишньому т. в. о. начальника Руслану Кладьку за гарну організацію роботи відділу та професійний колектив і додав, що ні на заслужений відпочинок, а тим паче ні на нове місце роботи його не відпускає. Із сумом додав, що Охтирщина знаменита нафтовою трубою і тими кліщами та клопами, які до неї присмоктуються. «Це недопрацювання нашої системи, – відзначив посадовець. – Проте зараз ми починаємо роботу правоохоронних органів з білого листа . Ніхто ні з ким не домовляється, ніхто ніяких «питань» не рішає. Злочинець повинен сидіти у в’язниці. Вчіться на чужих помилках та прорахунках колег-п`яниць. Нещодавно я звільнив слідчого Лебединського відділу поліції, який скоїв ДТП у нетверезому стані».

Чміль Сергій Володимирович

НАША ДОВІДКА
Народився: 3 липня 1971 року в місті Макіївка Донецької області.
Освіта: вища, фах – правознавство. У 2000 році закінчив Донецький інститут внутрішніх справ.
Трудова діяльність: в органах внутрішніх справ з 1991 року. Кар’єру розпочав з посади міліціонера патрульно-постової служби. За час служби в ОВС неодноразово займав керівні посади у різних підрозділах. Станом на кінець 2014 року – начальник Сумського РВ УМВС України в Сумській області. З 2015 року – т.в.о. начальника Конотопського відділу поліції.
Нагороди: 13 серпня 2015 р. нагороджений орденом Данила Галицького, який отримав за особисту мужність і героїзм, проявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час бойових дій та при виконанні службових обов’язків.
Сімейний стан: одружений. Виховує двох синів.
Хобі: полювання, рибалка.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: