МІСЦЕВІ НОВИНИ: “ГАЗЕЛІ” ЗНЯТІ З МАРШРУТІВ

3 июня 2016 | ЖИТТЯ МІСТА | 2 коммент. | №21(1052)

В Охтирці розроблені нові умови конкурсів з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування та порядок проведення конкурсів згідно з вимогами чинного законодавства.

Визначено, зокрема, що у звичайному режимі руху працюють автобуси місткістю понад 22 пасажирів класів І, ІІ, III та місткістю від 16 до 22 пасажирів класів А, В. В режимі маршрутного таксі працюють автобуси місткістю від 16 до 22 пасажирів класів А, В. Транспортні засоби повинні відповідати вимогам Порядку визначення класу комфортності автобусів, сфери їхнього використання за видами сполучень та режимами руху.

Рухомий склад, що пропонується перевізником-претендентом для перевезення пасажирів на маршрутах, повинен за технічними та екологічними показниками, пасажиромісткістю відповідати вимогам чинного законодавства у сфері автомобільного транспорту. Перевезення пасажирів на маршрутах здійснюватиметься відповідно до державних соціальних нормативів у сфері транспортного обслуговування населення.

 Комментарии (2)

 

 1. Татьяна пишет:

  Классно объегорили народ купили новые автобусы, выиграли конкурс , потом через три месяца продали новые и купили старьё. Радуйся народ все для тебя. А власть ничего не видит или с ней все “договорено”?

 2. Татьяна пишет:

  А куда делись новые Руты которые так рекламировали в Роксолане и которые выиграли конкурс от фирмы “Альянс”?
  Когда мер уберёт старые развалюхи курсирующие на дачный и заставит хозяев Альянса вернуть новые комфортабельные автобусы?
  Когда депутаты и мер будут служить народу?

  Верните новые автобусы или ещё раз проведите конкурс с обязательным требованием новых и больших автобусов.

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: