МІСЦЕВІ НОВИНИ: ТАРИФИ НА ТЕПЛО ОБІЦЯЮТЬ ПІДВИЩИТИ

3 июня 2016 | ЖИТТЯ МІСТА | 1 комментарий | №21(1052)

Національна комісія, що здійснює держрегулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, оприлюднила інформацію про рівень тарифів.

Зокрема, по Сумській області запропоновано нові тарифи для 11 підприємств, що надають населенню послуги з теплопостачання. Серед них і ТОВ «Брокенергія». У проекті передбачається для будинків з будинковими приладами обліку теплоенергії на 1Гкал – 1361,17 грн., без лічильників – 36,46 кв.м, з рушникосушилкою – 80,59 на 1 куб.м, без рушникосушилки – 74,43 грн. з ПДВ. Причому це найвищі тарифи по області.

«Ми не приймали нові тарифи на теплову енергію, на послуги централізованого опалення, комунальні послуги і централізоване постачання гарячої води. Ми погодили проекти цих тарифів і опублікували їх на сайті. Тепер питання за громадськістю, яка може давити на теплокомуненерго, в цьому також повинні взяти участь органи місцевої влади», – заявив керівник відділу інформації і комунікації з громадськістю НКРЕКУ Іван СЛОБОДЯНЮК.

Точна дата підвищення тарифів на тепло і гарячу воду ще не встановлена, проте розрахунки показані з 1 липня. В цілому по Україні тарифи підвищаться у різних містах на 75-90%.  Коректування тарифів повязують з рішенням уряду про вартість природного газу, переглядом розміру зарплат у відповідності з новим рівнем мінімальних зарплат і рівнем ЄСВ, зміною роздрібних тарифів на електроенергію.

 Комментарии (1)

 

  1. qweasd пишет:

    А что вы хотели – Брокэнергией владеют ШЕСТЬ офшорных компаний. Поэтому самые дорогие тарифы по Украине. На днях истекает договор аренды ТЭЦ. Будет ли продолжен договор? Да. Ведь нас всё устраивает.

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: