НОВА ПРОБЛЕМА: ПРИПИНИТИ СЕЛФІ НА ДАХУ

4 июня 2016 | АКТУАЛЬНА ТЕМА | 3 коммент. | №21(1052)

Фото з Instagram охтирчанки. Компанія зібралася на даху багатоповерхівки.

ЧЛЕН ВИКОНКОМУ МІСЬКОЇ РАДИ ВІКТОРІЯ МАРКОВА ЗВЕРНУЛАСЯ до начальників приватних підприємств по житлово-комунальному обслуговуванню населення «СІБ»,  «Жилкомсервіс» та «Базис» з проханням припинити вільний доступ сторонніх осіб до приміщень горищ та на дахи багатоповерхових будинків.

«Ні для кого не секрет, скільки життів молодих людей загубила ризикова пристрасть до екстремального селфі. З екранів телевізорів чи не щодня говорять і показують нещасні випадки, коли підлітки то на даху потяга фотографують самі себе, то стоячи на парапеті багатоповерхівки, то на краю мосту. А нещодавно в інстаграм я побачила знімки охтирських підлітків на даху багатоповерхівки на Дачному. Один необережний рух – і чиясь дитина або покалічиться, або розіб’ється насмерть. Тому я прошу перевірити всі виходи на дахи, готова пройти по кожному будинку разом з комунальниками і допомогти фінансово. Але це потрібно припинити. А ще провести у школах роботу з батьками, щоб вони цікавились, чим займаються їхні діти, якщо їм дороге їхнє життя».

Дійсно, коли ми подивилися виставлені в соціальних мережах селфі охтирчан, стало очевидно, що ця проблема, яку називають психологічною хворобою, дійшла і до нас. Селфі, або автобіографічний портрет, стали трендом ще у 2014 році. Заради незвичайного автопортрета людина готова на будь-які жертви і навіть на смертельний ризик. При спробі зробити екстремальне фото на свій телефон, відомо, що тільки у цьому році 12 осіб попрощалися з життям. Кому потрібні такі жертви?

Л. Меркульцева

 

 Комментарии (3)

 

 1. may1105 пишет:

  Одна старуха от чрезмерного любопытства вывалилась из окна, упала и разбилась. Из окна высунулась другая старуха и стала смотреть вниз на разбившуюся, но от чрезмерного любопытства тоже вывалилась из окна, упала и разбилась. Потом из окна вывалилась третья старуха, потом четвертая, потом пятая.
  Когда вывалилась шестая старуха, мне надоело смотреть на них, и я пошел на Мальцевский рынок, где, говорят, одному слепому подарили вязаную шаль.

 2. куреонш пишет:

  Запретить подросткам нужно также посещение речки, прогулки в темное время, выход на балкон и переход через дорогу.
  Виктория Маркова уже своими бредовыми идеями всех заимела морально и физически.

 3. Лена пишет:

  Это все реклама пропагандирует. а дети пример берут и не думают, на какую опасность себя обрекают. Никому, кроме родителей, это не нужно.

Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: