СТАЛО ВІДОМО, ЩО…

8 июня 2016 | НОВИНИ | Нет комментариев | №23(1054)

… СЛИВОВОГО ТАКИ НЕ БУДЕ

Із додатку до розпорядження міського голови від 27 січня 2016 року “Про перейменування та повернення історичних назв, площ, вулиць і провулків у місті Охтирка” вилучено провулок Потьомкіна (Сливовий). Відповідно до розпорядження міського голови від 30 травня внесено зміни до попереднього розпорядження  та додаток викладено в новій редакції.

Як ми вже інформували, нещодавно на відкритому судовому засіданні розглядалася справа за позовом Любові Пось до мера Ігоря Алєксєєва про визнання незаконним зміни назву провулку Потьомкіна на Сливовий.
Суд постановив визнати незаконним та скасувати вищезазначене розпорядження в частині перейменування пров. Потьомкіна та стягнути з міської ради на користь позивача судові витрати в розмірі 551,20 грн. От тільки виконавча служба не може стягти цю суму з міського бюджету, бо подібні витрати не передбачені. Чи це справедливо?

ПІЛЬГОВИЙ ПРОЇЗД ДЛЯ АТОШНИКІВ

2 червня на сесії Сумської обласної ради депутати проголосували за програму здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом на автобусних маршрутах загального користування на 2016 -2017 роки.

Згідно з нею, пільговики будуть їздити безкоштовно за наявності посвідчення, а кошти відшкодовуватимуться перевізникам із обласного бюджету.

…ХТО КОНТРОЛЮВАТИМЕ ЯКІСТЬ ПРОДУКТІВ

З метою підвищення контролю за якістю та безпечністю харчових продуктів обласна рада реорганізувала юридичну особу – комунальне підприємство «Лабораторія по контролю за якістю харчових продуктів» шляхом його перетворення у комунальну установу Сумської обласної ради «Лабораторія по контролю за якістю харчових продуктів».

Установлено термін проведення реорганізації – шість місяців з дня прийняття рішення.

…ОХТИРСЬКІ ДИТСАДКИ – НАЙЗАВАНТАЖЕНІШІ

Головне управління статистики у Сумській області інформує, що на кінець 2015 року в області функціонували 516 дошкільних навчальних закладів на 33 тис.місць, у яких виховувалися 37 тис.дітей, з них 31 тис. або 83% – діти у віці 3 роки і старші. У порівнянні з попереднім роком кількість закладів зменшилася на 12, а дітей, що в них виховувалися – на 524.

Завантаженість дошкільних закладів становила 112 дітей на 100 місць, у тому числі у міських поселеннях – 123, у сільській місцевості – 83. Серед міст та районів цей показник коливався від 73 дітей у Липоводолинському районі до 158 – у м.Охтирка.

…ПРОКУРАТУРУ ОБЛАСТІ ЗАЦІКАВИЛО МАЙНО ТЕЦ

З метою недопущення спричинення шкоди економічним інтересам держави, прокуратурою Сумської області спільно з управлінням СБУ в Сумській області вивчено правомірність використання основного фонду майнового комплексу Охтирської ТЕЦ.

Встановлено, що внаслідок корпоратизації зазначений майновий комплекс Охтирської ТЕЦ не увійшов до статутного фонду  утвореного ПАТ «Сумиобленерго», а залишився за державою і вказане підприємство продовжує ним розпоряджатися.

На цей час зазначене державне майно перебуває в оренді ТОВ «Брокенергія», проте орендна плата за його використання в декілька разів менша, ніж визначено законодавством. При цьому сторонами не виконується умова договору оренди щодо проведення інвентаризації та переоцінки майна, балансова вартість якого з 1997 року залишилася незмінною, що створює сприятливі умови для його списання та подальше відчуження.

Як на це відреагувала прокуратура Сумської області читайте в № 23 від 8 червня.

…ВЕЛИКОВАГОВИКАМ ЗАБОРОНИЛИ ЇЗДИТИ ВДЕНЬ

Служба автодоріг області з метою збереження дорожнього покриття на дорогах загального користування державного значення прийняла рішення про запровадження заходів  щодо обмеження руху великовагового транспорту. Як повідомила прес-служба підприємства.  Під час періоду тривалої жаркої погоди (+28), з 1 червня вводиться обмеження руху великовагового транспорту загальною масою понад 24 тонни і навантаженням на вісь більше 7 тонн з 9.00 до 21.00. Для водіїв був складений перелік стоянок і місць відстою транспортних засобів, яким заборонено пересуватися у денний час.

ПОДАТКОВІ ІНСПЕКЦІЇ РЕОРГАНІЗУВАЛИ

На Сумщині відбуваються кадрові призначення в реорганізованих податкових інспекціях. Як повідомив в.о. начальника фіскальної служби області Олексій МАЗУРЕНКО, Глухівська ОДПІ приєднана до Шосткинської ОДПІ, Сумська ОДПІ – до Державної податкової  інспекції у м. Суми. У ході реорганізації Кролевецьке і Путивльське відділення включені до складу Конотопської ОДПІ, а Білопільське і Краснопільське також перейшли до м. Суми. Враховуючи територіальну доцільність, Лебединське відділення включене до складу Охтирської ОДПІ.

Процес оптимізації чисельності фіскальних органів на Сумщині продовжується. На даний момент скорочено працівників на 39% – з 1179 чоловік до 718.

…ПОЛІЦЕЙСЬКІ ПРОХОДЯТЬ ПСИХОЛОГІЧНІ ТЕСТИ

6 червня деякі співробітники Головного управління Національної поліції у Сумській області пройшли  психологічне тестування MIDOT. Воно відбулося у Києві,  приміщенні  центру  Рекрутингу  Національної  Поліції України.

Серед поліцейських, запрошених на тести, працівники апарату, правоохоронці з Лебедина, Глухова, Конотопа, Охтирки, Ромнів,  Шостки та Сум.

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: