Прокуратура інформує

9 июня 2016 | НОВИНИ | Нет комментариев | №23(1054)

Хто краде нафтопродукти?

Досудове розслідування за фактом викрадення нафтопродуктів із магістральних нафтопроводів триває.

Охтирською місцевою прокуратурою спільно з Охтирським відділом поліції ГУ НП в Сумській області, а також Охтирським МВ УСБУ в Сумській області продовжується розслідування кримінальних проваджень за фактами викрадення нафтопродуктів з магістральних нафтопроводів на території Охтирського району (ч. 1 ст. 292 КК України).

У ході проведення спільних слідчих (розшукових) дій на території ферми колишнього колгоспу в м. Охтирка 2 червня поточного року на підставі ухвали слідчого судді проведено обшук, в ході якого виявлено викрадені нафтопродукти, які зберігались у металевій ємності, об’ємом близько 50 м куб.

Володимир Шилов

Як повідомив заступник керівника Охтирської місцевої прокуратури Володимир Шилов, під час проведення слідчої дії викрадену нафтосировину у кількості 6 м куб, а також металеву ємність вилучено. Наразі встановлюються обставини скоєного кримінального правопорушення, а також особи, причетні до вказаної незаконної діяльності.

Звертаємось до місцевих мешканців з проханням повідомляти Охтирську місцеву прокуратуру (м. Охтирка, вул. Сумська, 12, телефон 2-25-80) про наявну інформацію щодо відомих обставин викрадення нафтопродуктів на території Охтирського району.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: