З ПЕРЕМОГОЮ З ОДЕСИ!

13 июня 2016 | ДОЗВІЛЛЯ | Нет комментариев |

З 7 по 10 червня 2016 року в Одеській області на території Регіонального ландшафтного парку «Тилігульський» пройшов Х Всеукраїнський експедиційно-польовий збір команд юних екологів.

У заході Сумську область представляли вихованки гуртка «Географ-науковець» ОМЦПО-МАН (кер. Хорошун В.В.) Моісєєнко Віталіна, Зубатова Дарина та вихованець гуртка «Метеорологія з основами дослідницької роботи» Сумського ОЦПО та РТМ (кер. Хорошун В.В) Савостян Віталій, учень Олешнянського НВК.

У рамках заходу бупи проведені наукові дослідження біорізноманіття приро-доохоронних територій Ландшафтного регіонального парку «Тилігульський», навчальні екскурсії, польові практикуми, постерна презентація учасників екологічних експедицій, походів, польових практик на природоохоронних територіях та конкурс світлин «Біорізноманіття природоохоронних територій» та постерна презентація команд-учасників про проведені регіональні дослідження.

Для участі в конкурсі світлин кожна делегація представила три роздруковані світлини формату А4 за наступними номінаціями: «Тваринний світ», «Рослинний світ», «Екосистеми природоохоронних територій». Юні охтирчани представили на розгляд журі світлини Доброславівської гори, на яких зображені виходи пісковиків та двохсотлітній дуб, у номінації «Тваринний світ» – світлини черепах у парку «Кнєжа».

Юні науковці з Охтирки також презентували свої дослідження, що включали вивчення водних об`єктів, процесів їх динаміки за допомогою мап різних років, шляхом поєднання теорії та практики. поширення та місця концентрації водних рослин у Ворсклі, а саме: латаття білого та глечиків жовтих; сучасні екзогенні процеси, що спостерігаються на схилах корінного берега р. Ворскла; дослідження іхтіофауни річки Ворскли в межах Гетьманського національного природного парку, що було проведене Олешнянським НВК (Савостян Г.М., Савостян В.М.).

Участь у заході була результативною. Юні охтирчани здобули перемогу (І місце) у Х Всеукраїнському експедиційно-польовому зборі команд юних екологів, окрім того, отримали І місце за захист наукових досліджень та ІІ місце у конкурсі світлин.

Частина матеріалів, які були представлені під час конкурсу була зібрана під час практичних занять з 1 по 3 червня 2016 року у рамках роботи літнього оздоровчого табору дослідницько-експериментального напряму «Юні наковці» ОМЦПО-МАН, який функціонує на базі Охтирської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3.

Віра Хорошун,

керівник НТУ «Наукова зміна»,

керівник гурткової роботи

ОМЦПО-МАН

Нагородження

Команди-переможці

Презентація

Заняття по дендрології

На заняттях по ботаніці

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: